Korg

Gear4Music.com

Korg je jedním z nejvíce široce používané a respektovaných jmen v profesionální hudbu po celém světě. Tady v Gear4music držíme skladem rozsáhlý výběr produktů Korg, včetně upřesňujících pracovní stanice Korg M3 a inovativní nástroje, jako Kaossilator. View All Information

Nejprodávanější Korg

První 13 výrobky zobrazeny

O Korg

Původní jako podnik mezi majitelem klubu a na harmoniku, Korg byla založena v roce 1962 v Tokiu, Japonsko. Prvorození sama na inovace, Korg se vždy snažil změnit tvář hudby díky průkopnické konceptů. Vždy v popředí hudby technologie a inovace Korg může být používáno a požívají hudebníci ze všech schopností.

Korg zcela nově svět interaktivní klávesových nástrojů s zavedení inovačních výrobků jako například vysoce ceněné sérii pracovní stanice Triton a skvělého MicroKorg.

Všeobecně považován za odvětví standardní vybavení pro profesionální hudebníky Korg výrobky se používají některé z největších jmen v hudebním průmyslu. Patří mezi ně super producent Brian Eno, bubeník Red Hot Chilli Peppers Chad Smith a legendární DJ Pete Tong a mnoho dalších.

Korg Novinky

Korg spuštění nové webové stránky

Cílem je poskytnout uživatelům informativní a dynamické vzdělávací zkušenosti Korg vzdělávání... Více »

Korg Kronos STR-1 zvuk motoru

STR-1 je jedním z devíti Revolučně motorů na Korg Kronos. Zjistěte více o této kultovní zvuku... Více »

Kronos MOD-7

Můžeme se blíže podívat do Kronos MOD-7 zvuk motoru... Více »