Korg

Gear4Music.com

Korg od té doby v čele hudebního tech byla založena v roce 1963. Dnes firma vyrábí kolekce ostří syntezátorů, klávesy a Digitální piana, stejně jako e-drum příslušenství a tunery pro kytary a orchestrální nástroje. Korg hudebních nástrojů se staly legendární vzhledem k jejich premium kvality a zvuk a hrál úspěšných umělců a zapálené nadšence všech úrovní - od začátečníků až po profesionály. View All Information

Nejprodávanější Korg

První 14 výrobky zobrazeny

O Korg

Původní jako podnik mezi majitelem klubu a na harmoniku, Korg byla založena v roce 1962 v Tokiu, Japonsko. Prvorození sama na inovace, Korg se vždy snažil změnit tvář hudby díky průkopnické konceptů. Vždy v popředí hudby technologie a inovace Korg může být používáno a požívají hudebníci ze všech schopností.

Korg zcela nově svět interaktivní klávesových nástrojů s zavedení inovačních výrobků jako například vysoce ceněné sérii pracovní stanice Triton a skvělého MicroKorg.

Všeobecně považován za odvětví standardní vybavení pro profesionální hudebníky Korg výrobky se používají některé z největších jmen v hudebním průmyslu. Patří mezi ně super producent Brian Eno, bubeník Red Hot Chilli Peppers Chad Smith a legendární DJ Pete Tong a mnoho dalších.

Korg Novinky

KORG Gadget aktualizace a volný Mac "Lite" verze

Představujeme zbrusu novou aktualizaci původní firmware, KORG miniaplikace obdrží kompletní rekonstrukcí i zbrusu nové "lite" verzi.... Více »

MUSIKMESSE 2017: KORG G1 Air digitální Piano, KRONOS LS, SV-1

S hromadou nových reinterpretace a známé tváře KORG představí nejnovější verze tohoto léta Musikmesse Frankfurt nad Mohanem Německo.... Více »

NAMM 2017: Korg Arp Odyssey, MS-20 Mini, Kronos, Platinum, TM-50

S řadou nových přírůstků do jejich line-up 2017 Korg na jejich nové přezbrojení, aktualizace a produkty, které se objeví na NAMM světlo... Více »