Korg

Gear4Music.com

Korg od té doby v čele hudebního tech byla založena v roce 1963. Dnes firma vyrábí kolekce ostří syntezátorů, klávesy a Digitální piana, stejně jako e-drum příslušenství a tunery pro kytary a orchestrální nástroje. Korg hudebních nástrojů se staly legendární vzhledem k jejich premium kvality a zvuk a hrál úspěšných umělců a zapálené nadšence všech úrovní - od začátečníků až po profesionály. View All Information

Nejprodávanější Korg

První 11 výrobky zobrazeny

O Korg

Původní jako podnik mezi majitelem klubu a na harmoniku, Korg byla založena v roce 1962 v Tokiu, Japonsko. Prvorození sama na inovace, Korg se vždy snažil změnit tvář hudby díky průkopnické konceptů. Vždy v popředí hudby technologie a inovace Korg může být používáno a požívají hudebníci ze všech schopností.

Korg zcela nově svět interaktivní klávesových nástrojů s zavedení inovačních výrobků jako například vysoce ceněné sérii pracovní stanice Triton a skvělého MicroKorg.

Všeobecně považován za odvětví standardní vybavení pro profesionální hudebníky Korg výrobky se používají některé z největších jmen v hudebním průmyslu. Patří mezi ně super producent Brian Eno, bubeník Red Hot Chilli Peppers Chad Smith a legendární DJ Pete Tong a mnoho dalších.

Korg Novinky

Korg oznamuje, že ctihodný Synth 'Wavestation' je nyní k dispozici pro vybavení se systémem iOS

Přímo z devadesátých let byla dána legendární synth moderního člověka aby to univerzálnější než kdy předtím... Více »

"Přeplňovaný" svou kreativitu s Korg

Ti, kteří si zakoupí KRONOS, KROME, KROSS, Minilogue, Electribe, Electribe S, KingKORG nebo Pa4x, wil být elligible získat zdarma Korg USB/SD kartu, která může mít vaše hraní na další úroveň... Více »

Korg oznamuje rozšíření na nedávný Korg ARP Odyssey Duophonic analogový Syntezátor akce

Korgsi nedávných propagace ve kterém zákazník, který kupuje Korg ARP Odyssey Duophonic analogový syntezátor má nárok na bezplatné SQ 2 x 8 Analog Step Sekvencer, byla nyní rozšířena až 31 prosinci.... Více »