Korg

Gear4music.com

Korg od té doby v čele hudebního tech byla založena v roce 1963. Dnes firma vyrábí kolekce ostří syntezátorů, klávesy a Digitální piana, stejně jako e-drum příslušenství a tunery pro kytary a orchestrální nástroje. Korg hudebních nástrojů se staly legendární vzhledem k jejich premium kvality a zvuk a hrál úspěšných umělců a zapálené nadšence všech úrovní - od začátečníků až po profesionály. Zobrazit všechny informace

Nejprodávanější Korg

První 16 výrobky zobrazeny

O Korg

Původní jako podnik mezi majitelem klubu a na harmoniku, Korg byla založena v roce 1962 v Tokiu, Japonsko. Prvorození sama na inovace, Korg se vždy snažil změnit tvář hudby díky průkopnické konceptů. Vždy v popředí hudby technologie a inovace Korg může být používáno a požívají hudebníci ze všech schopností.

Korg zcela nově svět interaktivní klávesových nástrojů s zavedení inovačních výrobků jako například vysoce ceněné sérii pracovní stanice Triton a skvělého MicroKorg.

Všeobecně považován za odvětví standardní vybavení pro profesionální hudebníky Korg výrobky se používají některé z největších jmen v hudebním průmyslu. Patří mezi ně super producent Brian Eno, bubeník Red Hot Chilli Peppers Chad Smith a legendární DJ Pete Tong a mnoho dalších.