Výnosy a refundace

Si můžete zakoupit od Gear4music s plnou důvěru a klid v duši. Jako standardní poskytujeme 30 denní záruku vrácení peněz které může být prodlouženo až na 90 dní za malý poplatek.

To je kromě našeho produktu záruky, které poskytují ochranu proti produktu chyba nebo vada pro jednoho až pěti let.

Naše záruka vrácení peněz je vaše zákonná práva a se liší od mnoha jiných maloobchodníků & rsquo; nabízí, protože budeme shromažďovat položky zdarma , pokud si nepřejete, aby poskytování nám do sedmi dnů.

Pokud chcete poslat něco zpátky za naše peníze zpět záruka režim, zkontrolujte, že je:

 • Nárok na vrácení (viz tabulka níže)
 • V "nové" podmínka
 • Dobře zabalené a v původním balení
View All Information

Návrat k náhradě harmonogramu

Velká Británie a Evropa Norma EU Gear4music Standard Gear4music volitelný
Období způsobilosti pro náhrady 15 dnů 30 dní až do 90 dní
Standardní doručovací poplatky vrácena? Ano Ano Vrátit do 30 dnů
Kolekce Ne Návrat do 7 dnů Vrátit do 14 dnů

Některé položky jsou pouze nárok na záruku vrácení peněz, pokud se navrátí k nám nepoužívané a zapečetěné, v původním balení a v případě softwaru, registrace zrušena. Mezi tyto položky patří:

 • Softwaru
 • CD a DVD
 • Sluchátka a do klas monitory
 • Špunty do uší a chrániče
 • Náustky, rákos atd & dne...; Dechové a žesťové nástroje
 • Ústí / výrobky pro péči o rty

Pokud chcete vrátit zboží z jakéhokoliv důvodu ve výše uvedených lhůtách, pak prosím volejte náš tým služby zákazníkům na 0330 365 4444 opatření k.

Vrácení výrobků v rámci našich 30 den peníze zpět záruka

Pokud se rozhodnete, že položku není vhodný do 30 dnů od doručení, můžete ji vrátit zpět k nám na výměnu nebo vrácení včetně všech standard nebo Super spořič doručovací poplatky, které byly použity k vaší objednávce.

Předpokladu, dejte nám vědět do sedmi dnů od přijetí, bude zboží od vás získáme bezplatně. Kolekce žádosti po sedmi dnech je zpoplatněna kolekci, jejíž výše závisí na velikosti a váhy zboží.

Rozšířené peníze zpět záruka & ndash; až do 90 dní

Mnoho produktů mají volitelnou doplňkovou ochranu k dispozici jako součást naší rozšířené záruky. To zahrnuje rozšířené peníze zpět záruční doba. Místo naší standardní 30denní záruka vrácení peněz je až 90 dní (přesný počet dnů je uvedeno na stránce produktu). To se vztahuje na následující:

Pro vrácení žádosti podané do 14 dnů od doručení:
Budeme shromažďovat zboží bezplatně, a všechny standardní dodávka poplatků uplatňovaných na vaší objednávky bude vrácena. Náhrady za doručení a zdarma sbírky vyloučit možnosti inovace dodávky včetně soboty a vypršel časový limit služby.

Pro vrácení žádosti po 14 dnech od doručení:
Pokud peníze zpět záruka je převzat po 14 dnech od doručení (ale do 90 dnů od doručení), výrobky musí poslat zpět k nám, nebo montéry kolekce za poplatek podle velikosti a váhy zboží. Původní náklady doručení objednávky bude vrácena, poskytující je do 30 dnů od doručení. Prodloužené záruky zdarma, původně uhrazená nebude vratná.

Baleni zboži, ktere ma byt vraceno

Prosim mějte drži všech původnim baleni dokud si nejste jisti, že chcete mit zboži, jako připlatek bude proveden, pokud se budete chtit vratit zboži bez původniho obalu po sedmi dnech od doručeni.

Pokud nemate vše v originalnim baleni, ale chtěji vratit zboži v obdobi zaruku vraceni peněz, všechny položky musi nachazet v pevne kartonove krabici s odpovidajici obalovy material k ochraně a zastavit pohyb s cilem zabranit položku poškrabane nebo poškozene položky. Gear4music nemůže přijmout odpovědnost za jakekoli položky, ktera je poškozen v důsledku nedostatečne baleni, a vaš navrat a nahrada může byt odmitnuto, pokud položka neni spravně zabalene.

Toto rozšiřene pojištěni vkladů vylučuje zboži, ktere jsou poškozeny na cestě – viz niže.

Zboží poškozeného při přepravě

V nepravděpodobném případě, že vaše zboží poškozeno při přepravě k vám nás prosím informujte co nejdříve a nejpozději do 7 dnů od přijetí a my se rychle nahradit položku nebo nabídnout vrácení peněz. Samozřejmě bude také poškozený výrobek od vás získáme bezplatně.

Některé položky jsou další podmínky

Některé položky jsou pouze nárok na záruku vrácení peněz, pokud se navrátí k nám nepoužívané a zapečetěné, v původním balení a v případě softwaru, registrace zrušena. Mezi tyto položky patří:

 • Softwaru
 • CD a DVD
 • Sluchátka a do klas monitory
 • Špunty do uší a chrániče
 • Náustky, rákos atd & dne...; Dechové a žesťové nástroje
 • Ústí / výrobky pro péči o rty

Nejsme schopni akceptovat výnosy všech položek na zakázku tak, aby fungoval jako unikátní sada, například počítačový systém postavený na odběratele & rsquo; s osobní údaje. Výjimky může možné pouze s předchozím souhlasem dodavatele a může být předmětem storno poplatek.

Co budeme dělat, když vraceni zboži

Po obdrženi vracene zboži, bude byt kontrolovany do pěti pracovnich dnů, aby přijaly přiměřena peče o ně během sveho vlastnictvi, a všechno, co jsme původně poslal k vam vratil.

Vezměte prosim na vědomi, že pokud zboži nejsou v novem stavu a s přislušnou baleni, může byt uplatněn repopulaci poplatky. Si můžete prohlednout naše kompletni pravidla a podminky zde.

Pokud jste si vyžadali nahradou, to budou zpracovany s deseti pracovnich dnů od obdrženi zboži.

Pokud jste si vyžadali, nahradni nebo alternativni položky, to bude vyslan co nejdřive.