Bicí a perkuse

Projděte si řadu rozmanitých bicích a perkusí, od tradičních akustických bicích sad a elektronických bicích, perkusí, příslušenství až po bubenický hardware.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější bicí a perkuse

Další informace o bicí

Jaké různé druhy drum sada jsou k dispozici?

bicí sada a činely dělají různé zvuky, když udeřil v závislosti na jejich velikosti. Existují dvě hlavní konfigurace pro způsob drum sada jsou nastaveny založené na-rock a fúze. Obecně se skalní drum sada konfigurací, bass drum bude největší kus o průměru 22 palců, s Tomem podlahu příští největší buben na 16 palců. Bicí tom racku bude pravděpodobně mírně lišit velikostí, s jedním bubnem měření 12 palců a dalších 13 palců, zatímco běžné vířivý buben je asi 14 palců.

Fúze drum sada netvoří součást obecně podlaha tom, místo toho dostal tři Toma bicí stojan, které jsou deset palců, 12 palců a 14 centimetrů v průměru. Buben je také občas menší než 22 palců, s 20 palců docela běžné velikosti.

Juniorský bubnem sady jsou menší pro mladší hráči, se Junior 5 ks bicí sada -který je navržen pro pět až deset let věku - sestávající z 16-inch bass drum, drum snare 12 palců, 13palec podlahy Toma a rozvaděčové Toma bicí, které jsou deset palců a 11 palců.

Jaké jsou výhody elektronické drum sada ?

Elektronické bicí a činely mohou přinést mnoho nebo málo hluku jak je chcete. S přidáním sluchátka, nikdo nebude slyšet vás praxe. Tím se tito lidé sada , které živě v těsné blízkosti k ostatním, nebo pro profesionály lze poskytnout chtějí mít přesné monitorování sluchátka. Plné sady zabírají méně místa než konvenční sada a mohou být baleny dolů, je-li to nezbytné. To je perfektní pro lidi o prostoru doma, nebo gigging hudebník. Většina elektronických drum sada vybudovali ve hře podél písně a metronomy, což znamená, že máte náskok, když jde o praxi.

Máte kontrolu nad co vaše drum sada výslovnost, což usnadňuje hrát v různých stylů s jen jednou sada. Některé elektronické sady dokonce umožňují upravovat zvuky nebo nahrát si custom! Některé elektronické sady mají velmi realistické akustické bicí zvuky. To závisí na váš rozpočet, jak pak dražších sada mají tendenci více realistické zvuky.