Akai MIDI řadiče

Gear4Music.com

Akai MIDI kontroléry jsou prováděny Akai Professional, který vstoupil v hudebním průmyslu v polovině osmdesátých let s řadou szesilovačlery a syntezátory, ale to nebylo až do roku 1988, kdy vydali pohoří nechvalně MPC, že oni opravdu usadí na elektronické hudební scéně. View All Information

AKAI MIDI Controllers

První 26 výrobky zobrazeny

O Akai MIDI Controllers

Vězněných osob rozsah z MIDI Controllers všechny dostupné na Gear4music.com.com, Akai už zvládly konstrukce řadiče USB MIDI - rozmezí od klávesy (MPK rozsah), podložky (MPD rozsah) a dokonce i vítr řadiče, jako je například oblast organizace.

Jejich aktuální partnerství s Ableton přinesla uživatelům Ableton Live schopnost stát se víc zabrat s tímto softwarem. Integrované a mocné řadič tam venku jsou prokazatelně APC40 a menší APC20.

Nové řadiče LPK25 a LPD8 jsou výborné pro DJ's a producenta v pohybu.

Novinky řadič AKAI MIDI

Koupit MPD218 a získat hluboké dům zdarma

Propagační nabídka od Akai běží až 31. prosince umožňuje uživateli, aby prozkoumala řadu profesionálních zvuků na proslulý MPD218... Více »

Sledujte jak Rihanna Monte Neuble používá předem klávesy v jeho Live Rig

Monte Neuble popisuje použití Akai Pro Advance klávesnice a VIP 2.0 na silnici.... Více »

Bezplatné Eventide černáhole VST pro Akai MPC a Advance klávesnice uživatele

Přidání mimozemský sonic rozměru k produkci a živé vystoupení s Eventideje černáhole classic reverb efekt v nové časově omezená nabídka.... Více »