Akai MIDI řadiče

Gear4Music.com

Akai MIDI kontroléry jsou prováděny Akai Professional, který vstoupil v hudebním průmyslu v polovině osmdesátých let s řadou szesilovačlery a syntezátory, ale to nebylo až do roku 1988, kdy vydali pohoří nechvalně MPC, že oni opravdu usadí na elektronické hudební scéně. View All Information

AKAI MIDI Controllers

První 26 výrobky zobrazeny

O Akai MIDI Controllers

Vězněných osob rozsah z MIDI Controllers všechny dostupné na Gear4music.com.com, Akai už zvládly konstrukce řadiče USB MIDI - rozmezí od klávesy (MPK rozsah), podložky (MPD rozsah) a dokonce i vítr řadiče, jako je například oblast organizace.

Jejich aktuální partnerství s Ableton přinesla uživatelům Ableton Live schopnost stát se víc zabrat s tímto softwarem. Integrované a mocné řadič tam venku jsou prokazatelně APC40 a menší APC20.

Nové řadiče LPK25 a LPD8 jsou výborné pro DJ's a producenta v pohybu.

Novinky řadič AKAI MIDI

Akaije LPK25 a LPD8 nyní k dispozici za sníženou cenu

Tyto kompaktní a mimořádně přenosný řadiče jsou konečným expresivní hudební nástroj, což umožňuje hrát hudbu tak, jak chcete, kde chcete.... Více »

NAMM 2017: Akai představí MPC X a MPC živých výrobních strojů

Přehodnocení jejich kořeny, Akai jsou nastaveny na oživení klasické řady MPC a přidat celou řadu moderních aktualizací do ctěný hudby výrobní jednotky... Více »

Akai oznamuje zahájení vytoužené BT-500 černá gramofon

A premium belt-drive gramofon, který má wireless streaming, BT-500 byl navržen tak, aby extrahovat každý hudební detail záznamu kolekce... Více »