Pozouny

Pozoun, nebo také trombon, je žesťový nástroj, kde je největším rozdílem použití "klouzání" oproti ventilům nebo klávesám pr změnu výšky. Úplně v počátku v dobách renesance byl známý jako Sackbut, moderní pozouny přicházejí v různých velikostech, od malých altových pozounů až po basové pozouny, nejběžnější velikosti je tenorový pozoun. Některé trombóny jsou také dodávány s ventily či písty, které poskytují větší rozsah rozteče a usnadňují ladění.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější pozouny

První 14 výrobky zobrazeny

O pozounech

Člen rodiny žesťových nástrojů, pozoun, se objevil přibližně před 600 lety a je jediným moderním orchestrálním žesťovým nástrojem, který může hrát všechny noty chromatické stupnice od začátku. Charakteristický je jeho teleskopický snižec, pozoun je široce používán v klasické hudbě a byl použit v několika skladbách Mozarta a Beethovena.

Nabízíme Yamaha pozouny na nejnižší ceny online, protože tato společnost je známá svými hudeními nástroji. Na Gear4music.com jsme také hrdí na to, že vám můžeme nabídnout naše značkové Gear4music pozouny včetně tenorových pozounů a balíčků pro začátečníky. Naše špičkové Coppergate a Jupiter škály jsou navrženy jako alternativní možnost, určené pro podporu pozounového hráče. S těmito a celou další řadou příslušenství máme pro pozounisty vše potřebné.