Pozouny

Pozoun je žesťový nástroj, který je nejvíce patrné použití snímku oproti ventily nebo klíče měnit výšku přístroje. Od života staré hudby jako Sackbut, moderní pozoun přichází v různých velikostech, od malé Altové pozoun až po bas pozoun, nejběžnější velikosti byl jako tenor. Některé trombóny také dodávány s triggery, které poskytují větší rozsah rozteč a usnadňují ladění.

View All Information

Nejoblíbenější trombóny

První 12 výrobky zobrazeny

O trombóny

Část rodiny mosaz, pozoun bylo asi více než 600 let a je pouze moderní orchestrální žesťový nástroj, který může hrát všechny noty chromatická stupnice od začátku. Charakterizované jeho teleskopické snímku pozoun je široce používán v klasické hudbě a byl používán v několika kusů Mozart a Beethoven.

Známý pro jejich hudebních nástrojů nabízíme Yamaha pozouny na nejnižší ceny online. V Gear4music.com jsme také hrdí nabídnout naše značkové Gear4music pozouny včetně tenor pozoun začátečník balíčky. Naše prémiové Coppergate a Jupiter rozsahy jsou navrženy jako alternativní možnost, určené pro podporu pozoun hráče. Tato volba a celá řada příslušenství, pozoun máme vše potřebné.