Behringer zesilovače pro baskytary

Gear4Music.com

Behringer zesilovače pro basové kytary poskytují hluboký a důrazný tón požadovaný baskytaristy na celém světě. View All Information

Behringer Bass Combo zesilovače

První 1 výrobky zobrazeny

Behringer Bass zesilovač hlav

První 3 výrobky zobrazeny

O Behringer Bass zesilovače

Na Gear4music.com.com Nabízíme široké spektrum Behringer basové ampéry z 15 watt přejít do sítě amps 550 wattů všechny požadavky to být praxí amp v ložnici na jeviště a na místo. Všechny Behringer basové zesilovače funkce je vysoce kvalitní komponenty a mimořádně robustní konstrukce zajistit větší zdravé a delší život.

Populární basů zesilovače jako renomovaný Behringer BXL1800 a Behringer basové efekty a basové pedály jsou vždy koná zde v Gear4music.com.com v některé z nejnižších cen ve Velké Británii.

Behringer Bass zesilovač Novinky

Behringer představí kompaktní, tři Octave DeepMind 6 Synth

Novinky se vynořil z Superbooth, Behringer se představí své zbrusu nové hluboké mysli 6, menší zhuštěnou verzi svého velkého bratra DeepMind 12... Více »

Behringersi DeepMind 12 syntezátoru brzy na skladě

Na konci února 2017 Behringersi DeepMind 12 bude na skladě na Gear4music. S řadou zajímavých funkcí synth připraví k předefinování hudbu.... Více »

Behringer potřebovat vaši pomoc, aby jejich nejnovější produkt

Otevření veřejné fórum na Facebooku, Behringer chtějí, aby sen produktu, vstříc svým zákazníkům všechny vaše potřeby.... Více »