Audio mixpulty

Ovládání více zvukových signálů. Audio mixy jsou srdcem vašeho studia, které je nezbytné pro změnu kvality a úrovně zvukových signálů současně. Studiové mixpulty poskytují kontrolu úrovně, posouvání, EQ a někdy vestavěné efekty jako třeba komprese. Nakupujte dnes na Gear4music a získejte dvouletou záruku.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější Studiové mixpulty

Informace o Audio mixpultech

Máme širokou škálu Audio mixpultů na skladě, včetně analogových mixů, jako je například Yamaha MG166C, které udržují skutečný zvukový signál po celou dobu. Mnozí z těchto mixů nabízejí USB a Firewire připojení pro flexibilní záznam.

Digitální mixy převádějí údaje, často mají vysokou úroveň efektů a ekvalizéry. Soundcraft EFX kombinuje vynikající Digitech a Lexikon procesory.

Pro mnoho domácích nastavení multi-input audio rozhraní nebo zvuková karta může být vhodnější, prostor pro stopy je mnohem menší. Mixy je však obecně lepší mít ve větší kvalitě převaděče než se zvukovou kartou a detailnější, fyzickou kontrolu. V důsledku toho mixpult umožňuje dostat zvuk z vaší hlavy jednodušeji do skutečné podoby.