Cajons

Cajon se rychle stává jedním z nejpopulárnějších bicích nástrojů v dnešní rozmanité hudební scéně ale je předpokládáno, že byl původně vyvinut kolem pobřeží Peru na počátku 19.století. Cajony jsou ideální pro použití v latinskoamerické a World hudbě, nebo pro unplugged akustické koncerty a venkovní představení.

Zobrazit všechny informace

Nejoblibenějši Cajons

První 24 výrobky zobrazeny

Nářadí, nástroje Cajon a Hardware

První 89 výrobky zobrazeny

O Cajons

Cajon buben je jednoduchy nastroj s komplexni zvuk. Někteři lide se domnivaji, že Cajon pochazi z použiti přepravnich beden jako improvizovane bici nastroje. Z těchto skromnych začatků Cajon je nyni velmi popularni nastroj nalezen v mnoha různych druhů hudby.

Cajon děla různe zvuky podle toho, kde a jak jej udeřil - vše od hluboke basy na prudky viřivy učinek. Zda je poskytuje celou rytmicka sekce nebo působi jako součast širšiho souboru Cajon je mocny nastroj v rukou začatečniky i experty.

Pro Cajon hrači tam nejsou žadna pravidla. Začatečnik může snadno vyvest ven dobry rytmus z bubnu, ale v rukou odbornika Cajon produkuje bohate, rezonančni a komplexni zvuk. S trochou praxe každy začatečnik může začit zvladnout jemnosti Cajon!