Zvukové a osvětlovací vybavení

Od PA balíčků za výhodné ceny, po mixážní pulty a mikrofony od těch nejlepších jmen, naše Ozvučení a PA nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste byli slyšet.

Zobrazit všechny informace

Nejpopulárnější živý zvuk a osvětlovací vybavení

Informace o vybavení PA

Co na to dívat, když kupujete PA reproduktor

Moc je velkým problémem zvážit před nákupem PA reproduktoru. Obecně více wattů reproduktor má ještě hlasitěji na svazek, který je schopen vyrábět. Ti, kdo doufají využít reproduktory, aby akustické nástroje nebo zvuků hlasivek slyšet nad drum sada by se pravděpodobně pohledu na modely s trvale přípustným výkonem 200 wattů na každé straně a ti, kteří nepotřebují takové úrovně hlasitosti může vystačit s méně.

Velikost je rovněž důležitým faktorem. Ovladač komprese HF nebo 12 palců nízkou střední ovladače a piezoelektrických roh jsou vhodné pro osoby používající reproduktory pro zpěv nebo nástroje, které nemají příliš nízké frekvence, ačkoliv 200 až 300 wattů energie bude muset pomoci zvuky slyšet nad celé kapely. Pro nízkofrekvenční nástrojů a mosazi pak-15palcový nízkou střední ovladače a ovladač komprese jeden palec HF s výkonem nejméně 300 w jsou lépe zapadala. Sub bude zapotřebí pro ty s další basová frekvence požadavky. Dodáváme systémy PA od předních výrobců jako například Yamaha s StagePas 300, nebo Fender Passport PA systém. Jsme také akcií aktivní reproduktory jako populární rozmezí Mackie náraz a pasivní systémy od značek jako je například Electrovoice.

Naše oblast zahrnuje reproduktor energetická řešení včetně Soundcraft napájení míchačky a výkon zesilovače v Peavey. S velkým rozsahem osvětlení pódia a efektů Gear4music.com.com mohou pomoci vytvořit úplnou žít plošinu za méně, než si myslíte.