Mikrofony pro bicí

Mikrofony pro bicí jsou dodávány ve všech tvarech a velikostech, každý s jejich vlastními jedinečnými vlastnostmi pro zachycení zvuku různých částí bubenické sady. Dynamické a kondenzátorové mikrofony jsou nejběžnějším typem mikrofonu sloužícím k zachycení bicích.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější bicí mikrofony

První 29 výrobky zobrazeny

O mikrofonech pro bicí

Přidat mikrofony k bící soupravě může být jedním z nejtěžších úkolů, kterým mohou muzikanti čelit – naštěstí se správným mikrofonem může být práce mnohem jednodušší. Bicí sada je tradičně vybavena mikrofonem pro kick - kopačák, snare, hi-Hat činel a dvě nadzemními s příjmem pro činely a Tom bubny. Nicméně podobně jako u všech využití mikrofonů, není zde žádné pravidlo. Pro dosažení určitých zvuků můžete dát přednost tomu, že přidáte konkrétní Tom mikrofony, nebo další studiové mikrofony s příjmem k zachycení atmosféry. Mnoho výrobců vyrábí různé sady mikrofonů, které se skládají ze základních typů mikrofonů. Sada mikrofonů pro bicí Shure PGDMK6 obsahuje tři PG56 snare/tom mikrofony, kick mikrofon PG52 a dva PG81 režijní mikrofony.

Dynamický mikrofon AKG D112 je oblíbeným studiovým mikrofonem pro manipulaci s vysokotlakými kopacími bubny a je také k dispozici na Gear4music.com.