Gear4music kytarové zesilovače

Gear4music.com

Zesilovače pro elektrické kytary nesoucí značku Gear4music nabízejí dostupnou kvalitu. Nabízíme širokou škálu kytarových zesilovačů, aby vyhovovaly vaší úrovni hraní, bez ohledu na to, jak jste zkušení. Zobrazit všechny informace

Gear4music zesilovače pro elektrické kytary

První 6 výrobky zobrazeny

Gear4music sety zesilovačů pro elektrické kytary

První 4 výrobky zobrazeny

Gear4music příslušenství pro kytarové zesilovače

První 5 výrobky zobrazeny

Co jsou kytarové zesilovače?

Kytarové zesilovače jsou vybavení, pro kytaristy, kteří potřebují připojit svou elektrickou, elektro akustickou nebo basovou kytaru, které převádí jejich signály na zvuk, který se pak vytváří v reproduktoru. Je to základní položka pro kytaristy na elektrické kytary a je k dispozici řada různých modelů pro různé potřeby hudebníků.

Existují dva hlavní typy kytarových zesilvoačů: comba - které obsahují zesilovače a reproduktory v jedné jediné skříňce- a samostatné jednotky, které vyžadují reproduktory propojit odděleně. Účel zesilovač určuje, jaký typ kytaristy by měl který hledat a použít, stejně jako velikost a množství energie, které vyžaduje. Studenti hledají zesilovače jednodušší, takže se mohou učit na kytaru obvykle se cvičebními zesilovači, které bývají relativně malé s nízkým příkonem a spadají do kategorie comba. Kdo chce hrát živě nebo vytvořit určitý druh zvuku, však může najít hlavní jednotky a oddělené boxy, které lépe odpovídají jejho potřebám.