Gear4music kytarových zesilovačů

Gear4music.com

Elektrická kytara zesilovače výkonu Gear4music Brande, nabídnout cenově dostupné kvalitě. Založena v roce 2003, Gear4music.com získala cenné informace v potřebu co hudebníků. V důsledku máme kytara zesilovače pro všechny úrovně hráče. 15 Z. d. a 35 Wattů Combo zesilovače, jsou ideální pro začátečníky a těm, kdo chtějí přidat svazek k jejich hraní. Gear4music kytara zesilovače vám poskytne pro-quality tón za neuvěřitelné ceny. Zobrazit všechny informace

Gear4music elektrická kytara zesilovače

První 8 výrobky zobrazeny

Gear4music elektrická kytara zesilovac sady

První 3 výrobky zobrazeny

Gear4music Guitar zesilovac příslušenství

První 6 výrobky zobrazeny

Co jsou kytara ampéry?

Kytara zesilovače jsou vybavení kytaristé se připojí k elektrický, elektro akustická nebo basová kytara, které převádí jejich signály na zvuk, který se pak vytváří od reproduktoru. Jsou to základní položky pro elektrický kytaristů a hrajícich a řadu různých modelů jsou k dispozici pro potřeby hudebníků.

Existují dva hlavní typy guitar amp: pole se seznamem amps - které obsahují zesilovače a reproduktory v jedné jediné kabinet - a samostatné hlavy jednotky, které vyžadují reproduktory propojeny odděleně. Účel zesilovač určuje, jaký typ kytarista by měly hledat použít, stejně jako velikost a množství energie vyžaduje. Studenti hledají zesilovače jednoduše tak mohou učit na kytaru obvykle jít pro praxi zesilovačů, které bývají relativně malé a nízkým příkonem a spadá do kategorie se seznamem. Kdo chce hrát živě nebo vytvořit určitý druh zvuku, však může najít hlavní jednotky a oddělené boxy lépe odpovídá jejich potřebám.