Fender kytarové zesilovače

Gear4music.com

Fender zesilovače produkují jeden z nejčistších zvuků na trhu. Stavební rodokmen Fender zesilovačů má za následek spolehlivost, připravenost kytarového zesilovače na vystoupení, kde funguje krásně s pedály a poskytuje ideální platformu pro vaši kreativitu. Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější Fender kytarové zesilovače

První 20 výrobky zobrazeny

O zesilovačích ke kytarám Fender

Zatimco kytary Stratocaster a Telecaster dostaly Fender do obecného povědomí, Leo Fender začal vyrábět kytarové zesilovače ještě dřive, než kytary. První zesilovače byly klasické trubicové zesilovače, ale později v šedesátých let začala společnost vyrábět také pevné modely.

Fender kytarové zesilovače jsou oblibené u hudebniků napříč hudebním spektrem od jejich vynálezu v roce 1945. Blackface, Silverface, Brownface a Tweed Fender kytarové zesilovače přišly s definicí zvuku mnoha hudebních žánrů, od surf pro shoegaze a country až po elektro blues.

V šedesátých letech preferoval John Lennon Deluxe Reverb. V pozdních 80. letech Kurt Cobain použivá ' 65 Twin k záznamu "Bleach". I nejmodernější kapely jako Bloc Party, No Age a Best Coast oceňují nadčasový tón Fenderu.