Syntetizátory Korg

Gear4music.com

Korg právě oznámil několik nových vzrušujících verzí ze Superboothu 2019! Jejich Minilogue XD dostane verzi pro počítače - Minilogue XD modul a nový přírůstek spojuje Volca series - Volca NuBass elektronka Synthesizer . Zobrazit všechny informace


SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Zpět na Synth School s KORG Prologue. Zakupte si nový KORG Prologue před 31. srpnem 2019 a žádejte o volný vstup do speciálního masterclassu na velitelství KORG ve Velké Británii, který se koná v týdnu od 23.09.19! Dozvíte se o historii syntetizátorů KORG, o tom, jak provádět subtraktivní syntézu ao pokročilých funkcích Prologu.


Nejoblíbenější Korg Synths &zesilovač; Moduly

První 8 výrobky zobrazeny

O Korg Synths &zesilovač; Moduly

Korg je také známý pro svou směs kvalitních zvuků a snadného používání rozhraní. MicroKorg a MicroKorg XL jsou vynikajícím příkladem - používají ho kapely, hudebníci a fandové po celém světě, dávají realistické vintage tóny v menších balíčcích.

Další populární produktovou řadou je řada Electribe synth / szesilovačler, jeden z předních syntetických a bubnových automatů na světě.

Pracovní stanice se vyznačují velkým rozsahem v řadě Korg - pracovní stanice M50 a M3 a notoricky známý synthesizer Radias - vše dostupné na stránkách Gear4music.com.

Korg jako lídr v oblasti elektronických hudebních nástrojů zcela přepracoval svět interaktivních klávesových nástrojů.