Hudební Software

Hudební Software je dnes ve světě hudby výraznější než kdy předtím. Za pomoci výkonného počítače lze tvořit s lehkostí celé skladby. Počítače jsou již dnes skoro jako hudební nástroje. Na Gear4music.com jsme uznali sílu a význam zvukových softwarů v rámci moderní hudby - jak jejich popularita a dostupnost roste, stejně tak roste i jejich potenciál. Právě proto jsme nadšeni, že můžeme prodávat a používat inovativní hudební softwarové programy .

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější hudební Software

O hudební Software

DAW Software, nebo software řazení je také známo, se obvykle nachází v srdci moderního studia. Programy jako jsou Cubase, Ableton Live Live, Sonar a FL Studio může poskytnout vše, co potřebujete začít nahrávat a produkce hudby.

Další virtuální nástroj moduly plug-in nebo si VSTi posílí svou zvukovou paletu a umožňují najít dokonalý zvuk. VSTi, jako Toontrack EZ bicímer umožňuje vytvářet a upravovat realistické ozvučení bicí stopy do kompozic.

Efekty Plug-iny může pomoci přidat prvek profesionality zvukem, ať je to kreativní efekt nebo efekt nástroj.

Mnozí výrobci spoléhají na jejich zvuk arzenálu. Ukázkové knihovny nabízejí celou škálu autentických zvuků pro své skladby a často dokáží jiskra kreativity k nahrávání.