Gear4music digitální piana

Gear4music.com

Gear4music digitální piana nabízejí působivý design, zvuk a kvalitu, vše za přijatelné ceny. Od malého měřítka pian pro začátečníky, ke špičkovým klavírům, piana nabízejí mnoho stylů a funkcí, takže jsou vhodné pro jakékoliv použití. Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější piana Gear4music

První 21 výrobky zobrazeny

Digitální piano rady pro nákup

Digitální piano je elektrický hudební nástroj, který je navržen tak, aby sloužil především jako alternativní možnost k jejich tradičním, akustickým protějškům. Na rozdíl od akustických klavírů nemá žádné struny, kladívka a žádné ozvučení. Namísto toho má elektronické zvukové čipy a reproduktory, které lze použít k duplikování zvuku a pocit hry na tradiční piano.

Protože digitální piano spoléhá na odběr vzorků, může produkovat celou řadu jiných zvuků nástroje. Například můžete zvolit z takových nástrojů jako jsou flétny, cembala, strunné nástroje a perkuse, digitální piano má přizpůsobivé vybavení.

Ostatní věci, které zvažujte při koupi digitálního piana

Existuje také řada doplňků, které lze zakoupit a vylepšit digitální piano, jako jsou například sluchátka. Hudebníci mohou vybrat z řady těchto vybavení, včetně Roland RH-300 sluchátka, které přicházejí s 3,4 m rovným kabelem a Audio Technica ATH-M40FS sluchátka, které přicházejí s kabelem stejné délky.

Mezitím pro ty, kteří ještě nemají žádnou, klavírní stoličku lze také vybrat. Gear4music vyrábějí Deluxe Piano stoličky v souladu s tradičním stylem, které jsou ideální pro digitální piano.