Elektronické bicí sada

Elektronické bicí soupravy jsou jedním z našich nejoblíbenějších nástrojů na Gear4music.com. Elektronické bicí jsou kompaktní a lze použít s sluchátka poskytující klidnější alternativu pro bubeníky cvičit doma.

Zobrazit všechny informace

Elektronické bicí sada bestsellery

Elektronické informace bicí sada

Electric drum sada jsou realistickou alternativou k akustické bicí, které uživatelům flexibilitu, kontrolu a proměnnou úroveň hlasitosti. Elektronické sady umožňují různé zvuky k dané pad dává bubeníci téměř neomezené možnosti pro mnoho různých drum zvuky.

Výhody na elektřinu bicí sada

V moderní elektronické drum sada má několik výhod oproti konvenční akustické sada:

  • Elektrické drum sada a činely může produkovat tolik nebo jak málo hluku jak chcete aby. S přidáním sluchátka, nikdo nebude slyšet vás praxe. Díky těmto elektrické drum sada užitečné pro lidi, kteří žijí v těsné blízkosti k ostatním, nebo pro profesionály mohou poskytnout chtějí mít přesné monitorování sluchátka.

  • Plně elektrické bicí sady zabírají méně místa než konvenční sada a mohou být baleny dolů, je-li to nezbytné. To je perfektní pro lidi o prostoru doma, nebo gigging hudebník.

  • Většina elektronických drum sada vybudovali ve hře podél písně a metronomy, což znamená, že máte náskok, když jde o praxi.

  • Máte kontrolu nad co vaše drum sada výslovnost, což usnadňuje hrát v různých stylů s jen jednou sada. Některé elektronické sady dokonce umožňují upravovat zvuky nebo nahrát si custom!

  • Některé elektronické bicí soupravy mají velmi realistické akustické bicí zvuky. To závisí na váš rozpočet, jak pak dražších sada mají tendenci více realistické zvuky.