Elektronické bicí sady

Elektronické bicí soupravy jsou jedny z nejoblíbenějších nástrojů na Gear4music. Elektronické bicí jsou kompaktní a lze je použít se sluchátky, což bubeníkům poskytuje klidnější alternativu pro trénování doma.

Zobrazit všechny informace

Nejpopulárnější elektronické bicí sady

Informace o elektronických bicích sadách

Elektronické bicí sady jsou realistickou alternativou k akustickým bicím, které nabízí uživatelům flexibilitu, kontrolu a proměnnou úroveň hlasitosti. Elektronické sady umožňují různé zvuky k danému padu, což dává bubeníkům téměř neomezené možnosti pro mnoho různých bubenických zvuků.

Výhody elektronických bicích sad

Moderní elektronické bubenické sady mají několik výhod oproti konvenčním akustickým sadám:

  • Elektronické sady a činely jen tak hlasitý zvuk, jak vy chcete. S přidáním sluchátek vás nikdo neuslyší při tréninku. Tyto elektronické sady jsou užitečné pro lidi, kteří žijí v těsné blízkosti sousedů, nebo pro profesionály, kterým poskytnou přesný monitoring přes sluchátka.

  • Plně elektrické bicí sady zabírají méně místa než konvenční sady a mohou být sbaleny s sebou, je-li to nezbytné. To je perfektní pro lidi díky využití prostoru doma, nebo vystupující hudebníky.

  • Většina elektronických bubenických sad je vytvořena včetně písní a metronomů, což znamená, že máte náskok, když jde o cvičení.

  • Máte kontrolu nad tím, co vaše sada ze sebe vypustí. Což usnadňuje hrát různé styly s jedinou sadou. Některé elektronické sady dokonce umožňují upravovat zvuky nebo si nahrát své vlastní!

  • Některé elektronické bicí soupravy mají velmi realistické akustické bicí zvuky. Závisí pak na vašem rozpočtu, dražší sady mají většinou více realistické zvuky.