Válcové stroje

Válcové stroje byly ústřední zvuku Hip-Hop a taneční hudby už desítky let. Umělci tak rozmanité jako Timbaland, The Orb a nový řád učinily Roland původní TR 909 a TR-808 klasických hudebních designu.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější bicí stroje

O bicí automaty

Válcové stroje využívají vzorky nebo syntéza, aby sekvence nebo záznamu perkusní Elements pomocí destiček nebo tlačítka. Mnoho lidí, jako je například Elektron Machinedrum, patří sekvencer krok umožní uživatelům řady beat krok za krokem. Takové bicí automaty jsou neuvěřitelně všestranný, nabízí příležitost k vytvoření melodické perkusní sekvencí, vedle konvenční drum zvuky. Použití vzorků a čas táhne dále rozšiřuje možnosti může poskytnout bicí automaty, které umožňují nové zvuky z původního vzorku.

Obvykle také umožnit on-the-fly vzorkování a nahrávání v reálném čase. Stejně jako je populární v elektronické hudbě, také použitím za bubeníka, kde nejsou k dispozici ani žádoucí.

Stále více softwaru studia začlenění buben stroj jednotky, nabízených možností obšírná vzorkování. Použití MIDI controllers, jako Korg PadKontrol může dát pocit a interakce Machine drum hardwaru v softwarový balík.