Bubenické stroje

Vytvořte rytmus. Bubenické stroje vám umožní vytvářet bubenické rytmy. Napodobují zvuk bicích a perkusí, nebo mohou vytvářet jedinečné zvuky. Můžete naprogramovat své vlastní rytmy a zvuky s vestavěnými přednastavenými vzorky bicích nebo syntézou, aby se vytvořily základy vašich stop. Když si jej koupíte u Gear4music, dostanete navíc dvouletou záruku.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější bicí automaty

O bicích automatech

Bubenické automaty používají vzorky nebo syntézu za účelem sekvenování nebo záznamu perkusních prvků pomocí padů nebo tlačítek. Mnoho z nich zahrnuje sekvencer, který uživatelům umožňuje sekvenci krok za krokem. Takové bubnové stroje jsou neuvěřitelně univerzální a nabízejí možnost vytvářet melodické perkusní sekvence, kromě běžných bubnových zvuků. Použití vzorků a prodloužení času dále rozšiřuje možnosti, které mohou bicí stroje poskytnout, aby bylo možné vytvořit zcela nové zvuky z originálního vzorku.

Typicky, bubnový stroj dovolí on-the-fly vzorkování a záznam v reálném čase. Stejně jako je populární v elektronické hudbě, bubnové stroje mohou být také použity místo bubeníka, kde nejsou k dispozici nebo žádoucí.