Válcové stroje

Válcové stroje byly ústřední zvuku Hip-Hop a taneční hudby už desítky let. Umělci tak rozmanité jako Timbaland, The Orb a nový řád učinily Roland původní TR 909 a TR-808 klasických hudebních designu.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější bicí stroje

O bicí automaty

bicí stroje využívat vzorky nebo syntéza v pořadí sekvence nebo záznamu perkusní Elements pomocí pads nebo tlačítka. Celá řada zahrnuje krok sequencer umožňují uživatelům sekvencování krok za krokem beat. Tyto bicí automaty jsou neuvěřitelně univerzální, nabízí možnost vytvářet melodický perkusní sekvencí, kromě konvenčních drum zvuky. Použití vzorků a čas strečink dále rozšiřuje možnosti bicích automatů může poskytnout, dovolit zcela nových zvuků, vytvořit z původního vzorku.

Obvykle umožňují také on-the-fly vzorkování a nahrávání v reálném čase. Stejně jako populární v elektronické hudbě, mohou také používají místo bubeníka, kde nejsou k dispozici nebo není požadováno.

Stále více softwaru studia zahrnují buben jednotky stroje, které nabízejí rozsáhlé analýzy. Použití MIDI kontroléry může dát pocit a interakce hardware bicí automat v softwarovém balíčku.