Presonus Audio rozhraní

Gear4Music.com

Presonus byla založena v roce 1995 s cílem budování profesionální a cenově dostupná hudební produkce nástroje pro hudebníky a zvukové inženýry. V průběhu posledních deseti let vyvinuly inovativní, profesionální a cenově dostupné nástroje k vytvoření hudebního průmyslu s účely posílení hudby, vytváření a výrobní proces. View All Information

Presonus USB Audio rozhraní

První 9 výrobky zobrazeny

Presonus Firewire Audio rozhraní

První 3 výrobky zobrazeny

O rozhraní Presonus

Na Gear4music Nabízíme PreSonus prvotřídní audio rozhraní schopné vytvářet obchodní kvality nahrávky za neuvěřitelně nízké ceny. PreSonus firestudio je prvotřídní profesionální FireWire nahrávání systém s ideální kombinací vstupů a výstupů pro kapely, producenti, hudebníky a inženýry. Svázaná s PreSonus průlomové studio jednoho umělce hudební tvorbu program s moduly plug-in, smyčce a ukázky začít okamžitě.

Presonus Audio rozhraní Novinky

PreSonus představí Quantum, jejich nejkluzčí rozhraní k datu

S impozantní počet schopností pod jeho pás, kvantové maximalizuje potenciál vašeho audio a přináší vám premium stupeň kvality v tep... Více »

NAMM 2017: Presonus StudioLive 16 Series III

S 17 citlivé, motorizované fadery a 17 jí také odvolatelné XMAS předzesilovače, neboť StudioLive 16 přináší uživateli kompletní nahrávka všestrannost, když působící v oblasti.... Více »

Synergie Bundle je nyní součástí Antelope Audio rozhraní

Antelope Audio oznámily exkluzivní partnerství podporu mezi Presonus a zůstala ochable viset. Tato nabídka je otevřena od teď až 31. prosince.... Více »