Audio rozhraní

Vytvářejte vysoce kvalitní nahrávky. Audio rozhraní vám umožní nahrávat vaše nástroje, zpěv a syntezátory do počítače poskytnutím všech nezbytných připojení pro mikrofony, nástroje a syntezátory. Kupte si audio rozhraní na Gear4music a získejte 30denní záruku vrácení peněz a dvouletou záruku.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější Audio rozhraní

O Audio rozhraní

Ať už chcete nahrávat kytaru nebo klávesy, nejlepší způsob, jak se připojit k počítači a vytvořářet stopy, je pomocí zvukového rozhraní.

USB, Thunderbolt a Firewire jsou všechny typy připojení pro audio rozhraní nabízející různé možnosti pro umělce nebo producenty. V závislosti na tom, co je požadováno od rozhraní, jsou na stránkách Gear4Music Audio rozhraní k dispozici různé možnosti v širokém rozsahu cenových bodů.

Co se týče konektivity audio rozhraní, USB je nejběžnějším typem připojení pro PC i Mac. Firewire spojení jsou nejrychlejší po USB, následuje Thunderbolt 3, což je nejrychlejší způsob připojení audio rozhraní. Thunderbolt 3 používá připojení "USB Type-C", které vypadá stejně jako konektory USB Type-C, ale bude fungovat pouze při zapojení do vyhrazeného portu Thunderbolt 3.