Digitální Piano Yamaha Clavinova CLP535, bílá

 • Video 1
 • Video 2
27 925 RRP 46 774 (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Real Grand Expression.
 • Jemné klavírní tón.
 • Dzesilovačer rezonance a Reverb akustické piano.
 • Graded Hammer 3 X (GH3X).
 • Povrchem ze syntetické slonoviny

Digitální Piano Yamaha Clavinova CLP535, bílá

Podrobnosti
Yamaha Clavinova CLP535 nabízí "Real Grand Expression" - zvuk, dotek a pedály - dokonale integrován vám pocit ze hry na klavír. Vyberte si ze dvou, koncertním křídlům a užít si učení při hraní na klávesnici s premium klavírní úhoz.

Produkt Ref: 45873

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Real Grand Expression

Real Grand Expression. Tato věta definuje expresivní schopnosti Clavinova. To není jen plné realizace zvuk, dotek a pedály, ale aplikace technologií živena tvorbě akustických klavírů dokonale integrovat tyto tři Elements do jediného klavír. Tento klavír vydává tento přesný zvuk pomocí dotyku klíčů a pocit z pedálů. Jak budete hrát, bude skutečně pocit, že hrajete na klavír.

Tón nejlepších koncertních křídel na světě

CFX - Yamahasi nejlepší koncertní křídlo vybrán a hrál vítěz v roce 2010 International Frédéric Chopin Piano Competition - a od Bösendorfer Imperial - značka konala v vysokou úctu, které klavíristů během své dlouhé historie - jsou proslulé klavíry, charakterizuje výraznost jako energie, všestrannost, jemnost, lehkost a vyzrálost.

Obě tyto vynikající piana hlasů jsou obsaženy v Clavinova. Vyladěny k dokonalosti vysoce zkušení klavírní technik se zvukem z každého klíče odebrány vzorky jednotlivě, Clavinova skutečně zachycuje jedinečný zvukový charakter každého z těchto vynikajících nástrojů.

S Clavinovou si můžete vychutnat nádhernou krásu vyhledávaným tón, že CFX a Bösendorfer Imperial dodat.

Reprodukci Dzesilovačer rezonance a hluboké dozvuk akustického piana

Clavinova věrně reprodukuje zvuk akustické piano, s využitím funkcí, jako String Resonance napodobit jemná zvukovém zabarvení, který nastane, když struny reagují mezi sebou. Výsledkem je krásný tón s bohatou a hlubokou dozvuku.

Kromě dozvuk struny, sami Dzesilovačer rezonance reprodukuje široké, hluboké zvukové pole na akustické piano. Odráží také změny tónů, které při stisku tlumicího pedálu na klavír. Obsahuje zvuky jako jsou emitovány z klíčových DNA a emuluje kumulativní rezonance, který nastane, když všechny tyto zvuky míchat dohromady.

Hladké tonální transformace dokonale přizpůsobeny klíčové tlaku

Klavíristé mohou změnit hlasitost zvuku, stejně jako jeho dynamika pro dosažení jemné a světlé tóny pouhou změnou tlaku, které se vztahují ke klíčům.

Clavinova nabízí dlouhé, pečlivě nasnímán nahrávky not na klavír, reprodukuje v bohatých a využívá jedinečné Yamaha technologie k dosažení vrstevnýnulé přechody tónů v reakci na dotyk hráče.

Od staccata po legato - skvělý expresivní zvuk, který reaguje na úhozu

S Yamaha hladké vydání technologie, Clavinova nabídky slyšet ostrý tón, kdy hraje staccato a permanentních zvuk produkoval více uvolnění klávesy. To poskytuje jemně nuancí reakci na hraje pianista.

Vzorky Key-Off

V okamžiku, kdy evokují jeho prsty jsou zrušena z klíče klavíru, jemné dojde ke změnám v tón nástroje jako klapka je snížena na strunu ztlumit zvuk. Key-Off vzorky funkce skutečné nahrávky těchto změn, nabízející věrnou reprodukci nejjemnějších změny ve zvuku klavíru, což umožňuje realističtější výkon.

Množství kusů pro klavír

Funkce cvičení pro budování klavírní techniky od Hanon, Bayer, Czerny a Burgmüller.

Multi-stopý rekordér

Funkce nahrávání vystupoval v Clavinova Digitální piana vám umožní nahrávat vaše představení * jediným dotykem, což je užitečné, když chcete zkontrolovat vaše hraní objektivně. Kromě toho můžete nahrávat až 16 stop pro současné přehrávání, takže různé ruce mohou být zaznamenány odděleně nebo nahrát například díly s různými hlasy. (* Nahrávky jsou vyrobeny v MIDI formátu a mohou být také zaznamenány do USB flash paměti. Kompatibilní software je vyžadována pro přehrávání nahraných dat v počítači)

USB Audio rekordér

Záznam představení na USB flash paměť a vytvářet zvukové soubory (WAV formát) můžete uložit a přehrát na počítači, sdílet s přáteli nebo vytvořit CD.

Kompletní škála zvuků klávesnice

Kromě jeho špičkové klavíry sérii Clavinova CLP mohou pyšnit knihovnu působivých zvuků včetně, elektrická Piana a různých orgánů. Užijte si svobodu zvolit si ideální hlas pro žánr hudby, kterou chcete hrát.

Nové reverby, které nabízejí prostorovosti a atmosféra

Nové reverby umožní vychutnat pocit hrát klavírní recitál ve velké koncertní sál nebo docházet éterické, pohybující se zvuk varhany hrál v katedrále. Sérii Clavinova umožní začlenit tyto vynikající reverby přidat hloubku a atmosféru na vaší zvukové a užít si koncertní síň prostředí a prostornost v soukromí vašeho domova.

IAC (Intelligent Acoustic Control), perfektní pro hraní doma

Možnost nastavení výkonu hlasitosti je velmi užitečné, doma, kde hráči nemusí být vždy schopen hrát hlasitěji. Často při nízké hlasitosti, basů a výšek může být obtížné slyšet. Čelit tím, Clavinova je vybaven inteligentní akustické Control (IAC), který upravuje zvuk automaticky, což umožňuje hráčům vychutnat

Clavinova a aplikace

Pokud používáte iPad, iPhone nebo iPod touch, Yamaha aplikace bude dělat hrát mnohem pohodlnější a zábavnější!

Funkce

 • CFX a imperiální Bösendorfer vzorků
 • 256hlasá polyfonie
 • Graded Hammer 3 X (GH3X) klávesnice s povrchem ze syntetické slonoviny a úniku
 • Akustické Optiomizer
 • Intelligent Acoustic Control (IAC)
 • 303 lekce písně

Možnosti doručování

Doručení kurýrem

Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, bude poskytována s naší standard možnost doručení kurýrem zdarma, který je služby "pro vaše dveře". Budete muset pomoci řidič dodávky, jak tento produkt je dodáváno ve velkých krabicích!

Tato možnost nemusí být vhodný, pokud jste schopni pomoci řidič v případě potřeby, nebo pokud potřebujete klavír dodává nahoře, ale nemáte nikoho jiného k dispozici na pomoc. Prosím zvažte, zda je nejvhodnější dodavatelská služba pro vás, jako další možnosti doručování jsou také k dispozici za příplatek.

2 muž zásilková služba

Pokud vyberete tuto možnost, přinese dvě dodávky personálu klavírní boxy do každé místnosti přízemí vašeho výběru, spíše než jen dveře. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat déle než pár dní standard kurýrní službou a kurýrní firma bude volat Vám zajistíme pohodlné dodání datum po umístění objednávku.

Pokud chcete více informací, zavolejte nám prosím na 0843 155 0800.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.