WHD 14 "x 6,5" ocel Snare & vystoupení tašku, bílá

3 215 RRP 4 019 (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Zahrnuje vysoký stupeň Snare buben pytel s Stick Bag od Gear4music.
  • WHD 14 "x 6,5" Steel Snare, bílá

WHD 14 "x 6,5" ocel Snare & vystoupení tašku, bílá

Podrobnosti

Premium kvalitu, 14 "x 6,5" ocel Snare bicí v atraktivní lesklý bílý povrchovou úpravou kompletní s vysoký stupeň Snare bubnu tašku s zadní popruhy a odnímatelné drum stick bag od Gear4music!Produkt Ref: 28771

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

WHD 14 "x 6,5" Steel Snare, bílá

Bubínek je možná nejdůležitější část arzenálu bubeníků a by neměla být podceňována.

Ocel je hlasitý, ale citlivá a reagující, dává větší dynamický rozsah. Nejpozoruhodnější zvukovou charakteristikou steel drum skořápky je jejich jasný tón, dlouho vydržet a pronikající ráfku střílel zvuk. A také zajímavě hotové ocelové pouzdro osidla rovněž nabízí trvanlivých mechanických Vířivý a melodie v těsné a ochablé napětí.

Okraje rány jsou součástí vašeho hraní styl, nebo stačí jen léčkou proplout hlasitou hudbu a mají větší dynamický rozsah, byste měli vyzkoušet vířivý buben oceli skořápky a za tuto cenu, mohlo by se zdát hloupá ne.

Vysoký stupeň Snare buben pytel s Stick Bag od Gear4music

Výjimečná kvalita a funkce, vysoký stupeň Snare buben taška s Gear4music rysy, dobře polstrovaná 14 "prostor pro snare vedle odnímatelné drum stick pytel a samostatná přední kapsa určená pro žádný další hardware, jako buben klíče, trojúhelník metličky atd.

Recenze

"Okamžitě zřejmé, po rozbalení to WHD snare je že dostáváme spoustu léčkou pro vaše peníze. Buben dává dobrý účet sám na konci rockovější věci. Dejte bubnu čtvrt otočit celou cestu a to vytváří něco navíc začátek a konec. Když vezmeme věci vyšší rychlost zpracování ráfku záběry s překvapující sebejistotou."-MusicRadar.com

standardní záruka 1 rok (rozšiřitelný ())

WHD (dříve známý jako White Horse bicí) je prémiová značka Gear4music.com.

Nejnovější bicí Design, komponenty a zvuk.

Sdružuje špičkové bubnu design a prémii kvality komponentů, WHD soupravy byly vyvinuty pro bubeník hledá, aby jejich zvuk na další úroveň. WHD zahrnuje ohromující akustických bicích sad, up-to-the-minute elektronických bicích sad a čerstvý nástrah; Každý je vyrobena s použitím pouze nejkvalitnějších materiálů, od speciálně z místních bříza a Tiliaceae, mimořádně tvrdé tvrzený akryl.

S designovými Elements včetně dvojitá vyztužená hardware celé soupravy a profesionální REMO hlav na všechny akustické bicí WHD dalece přesahuje to, co se očekává od drum sada v této cenové. Doplněn stávkující vizuální přitažlivost a stát se tón, WHD bicí jsou nastaveny usadit jako náročné bubeník volba, ať už hrají, indie, rock, metal nebo jazz.