O Gear4music


Vytvořili jsme pro naše zákazníky krátké video ze zákulisí našeho obchodu, abychom vysvětlili čím se zabýváme.


Gear4music.com byla zahájena v roce 2003 společností s ručením omezeným Gear4music Limited, a stala se jedním z největších prodejců hudebních nástrojů a vybavení v Británii, nyní s více než 590 000 registrovanými zákazníky.

V roce 2012 jsme spustili Gear4music také v 15 dalších jazykových verzích a v současnosti jsme jednou z nejrychleji rostoucích společností v evropském hudebním průmyslu.

Náš úkol je jednoduchý: chceme aby byl nákup a vlastnictví hudebních nástrojů a vybavení snadný pro všechny, tím, že poskytujeme skvělé ceny a VYNIKAJÍCÍ služby.

Dodáváme nástroje a vybavení od nejznámějších výrobců za bezkonkurenční ceny, jakož i řadu naší vlastní značky fantastické hodnoty Gear4music..

Kromě toho že usetříte, když si od nás objednáte přes internet, můžete také:

  • Získat jasnou indikaci toho, kdy očekávat doručení.
  • Zajistit si přesné datum doručení, a vyberte si svou vlastní metodu doručení.
  • Obdržet e-mailové, či textové upozornění o průběhu Vaší objednávky
  • Získat 2 letou záruku jako standard
  • Využít 30ti denní záruku vrácení peněz na všechno, s BEZPLATNÝM vrácením
  • Vybrat si prodlouženou záruku a až 120ti denní vrácení peněz.
  • Očekávat vysokou úroveň zákaznického servisu přes email, či telefon.


Hodnocení a ocenění


Komentáře a názory

Ahoj! Jen jsem chtěl říct děkuji, zadal jsem svou objednávku minulý týden - skvělý obchod, skvělé ceny, brilantní zákaznické podpory & informační služby - vše co potřebujete pro přání vrátit se zpět k vám. 10/10 žádné pochybnosti.
John, 8. února 2012

Ahoj chtěl jsem všem poděkovat za mé objednávky. Jsem velmi potěšen a chtěl jsem všem poděkovat za skvělý servis bez potíží. Takováto služba je něco, co je dnes čím dál těžší najít. Dal jsem 5 hvězdiček a řeknu o vás všem mým přátelům. Mnohokrát děkuji.
Marie, dne 11. ledna 2012

Ahoj jen vám chtěl dát vědět, že drum tašky přijel dnes ráno, velmi rychlé dodání. Ohromující kvalita tašky a barva. Miluji bonus činely vak. Děkujeme a těšíme se opět na obchodování.
Rone, dne 10. ledna 2012

Ahoj všichni, jen stručné poděkování za skvělou cenu a rychlé dodání mého pedálu, který jsem si objednala včera. Opravdu skvělé v dnešní době vidět tento druh služeb a pozornost k zákazníkovi. Dík.
Simon, dne 6. ledna 2012

Udělal jste mého syna tak šťastná a on nepřestal hrát bicí od té doby; vše co mohu říct je že nám byl poskytnut skvělý servis; vaší zákaznicí budu i nadále. Přeji skvělý nový rok a více spokojených zákazníků.
Beatrice, 3. ledna 2012

Já jsem naprosto nadšen službou, dostal jsem od Gear4music, klavír dorazil druhý den v dokonalém stavu, nemůžete žádat lepší než to.
Elaine, 3. ledna 2012

Ahoj Gear4Music, chtěl jsme vám říct, jak velmi spokojený jsem byl s fantastickou službou při mé nedávné objednávce. Dodávka byla neuvěřitelně rychlá, vybral si datum dodání (užitečné zejména pokud kupujete piano jako překvapení vánoční dárek!). Služby zákazníkům byly perfektní a každý člen personálu, se kterými jsem mluvil bzl velice příjemný a nápomocný. Dokonce jsem jednou drze zavolal mimo úřední hodiny jednoho večera a stále se setkávali s veselými zaměstnanci, který byl schopen řešit naše vyšetřování. Neváhal bych vám doporučit každému, kdo hledá hodnotu za peníze a spolehlivé služby. Velmi dobrá kvalita a ceny jsou nástroje, které jsme objednali a rodina se těší každou minutu. Skvělé služby. Jen tak dál. Ještě jednou díky.
Rodina Torbuck, dne 30. prosince 2011

Právě jsem ji koupil tento amp (téměř nový) na ebay a musím říct, dobře pro vás pro výrobu vynikající amp... výsledný zvuk je přesně to, co hledám. Zdá se, že existuje automatické závislé vybavení, které není uvedeno v spec, ale zase je to užitečné. Díky za poskytnutí dobrého produktu za přijatelné ceny.
Phile, dne 24. prosince 2011

Jako vaše služby, zdvořilost vašich zaměstnanců a rychlé způsobem plnit vaše služby a řešit dotazy. Jo řeší mé obavy zdvořile, rychle a profesionálně.
Harriet, 12. prosince 2011

Ahoj ještě jednou jsem byl naprosto spokojený se můj poslední rozkaz. Minulý týden jsem volal do krámu a přesně stejnou úroveň služeb tak 10/10 ode mě. Služba je skvělé, cena je skvělé, zaměstnanci byli velice užiteční. Doručení bylo rychlé, že jsem dokonce i zboží a pokoušel je předtím, než jsem dostal e-mail byly odeslány a dal mi číslo pro sledování. Díky kluci, jsme se se gigging s nakládáním dokud jsme všichni přestat houpat.
Marku, 29. listopadu 2011

Děkujeme vám za skvělé služby. Můj klavír a stolice byly dodány včas a v první třídě stavu.
Briane, dne 23. listopadu 2011

Právě jsem umělec SE modelu, je krásná, jsem opravdu rád tento nákup. Doporučuji web svým přátelům. Děkuju.
Yvon, 10. listopadu 2011

Toto má být nejvíce vzrušující pedál, který již používali!
Rozumím, 8. listopadu 2011

Poprvé uživatele, objednat umístěné neděle 21 srpna, dodané 23 srpna úterý. Vynikající serif, mnohokrát děkuji.
Rozumím, 23. srpna 2011

Dorazila toto ráno, vynikající služby a bude brzy znovu kupovat. Dobrá práce pro všechny.
Howarde, dne 19. srpna 2011

Rychlé e-mail tvrdit, že jsem právě dostali výše uvedené položky a jsou velmi potěšen, nikoli pouze výrobek, ale rychle služby jste předali mě, jen přes den, protože jsem objednávku, dobrá práce.
Geoff, 10. srpna 2011

Ahoj díky za rozesílání basu náhradní tak rychle a já bych rád využil této příležitosti a pogratulovat Gear4Music fantastickým poprodejní servis, druhý na jiné prameny na mysli. Já se šířit, díky znovu.
Les, 9. srpna 2011

Včera můj duchovní asistent umístěny objednávku na 30 poloviční velikost a jednu plnou velikost housle - dnes přišli. Děkujeme vám za tyto skvělé služby.
St Čad katolická základní škola, 20. července 2011

Ahoj Gear4music, velmi spokojeni s rychlostí a kvalitou služeb. Dodávka byla velmi rychlá a obalů atd byla skvělá. Defo koupí od vás znovu.
Keve, dne 7. července 2011

Ahoj... jsem si koupil kytaru z webu brilantní, na začátku roku, a musím říct, že jsi na mě dojem s kvalitou vašeho sestavení... jeho jedním z nejhezčích kytary jsem kdy hrál a těšíme se na to práce s vámi v budoucnosti... gear4music je okamžité dodání a aftersales péče o zákazníky je vynikající... Děkuji
Kelly, dne 6. července 2011 (přes Facebook)

Vážený Gear4music, rád bych vám poblahopřál pro uživatelsky přívětivé webové stránky a vaše rychlé služby. Metronom dorazil další den. S pozdravem
Juanito, 1. července 2011

Ahoj rychlé Poznámka k vám poděkovat za rychlé a bezproblémové transakce pro výše uvedené pytel. Parcelforce před obědem a to je všechno, co jsem očekával hodně místa, a já opravdu jako úchytů, je mnohem snadnější přepravu. To je moje první nákup od vás, ale rozhodně ne poslední. Jako gigging bubeník máte spoustu věcí pro mě procházet. S pozdravem
Rone, 25. června 2011