Akustické kytary Gear4music

Gear4music akustické kytary jsou dostupné ve všech tvarech a velikostech, takže jsou ideální pro všechny začínající kytaristy.

Zobrazit všechny informace

Populární Gear4music akustické kytary

První 12 výrobky zobrazeny

Další informace o akustických kytarách

Tři hlavní typy akustické kytary jsou dreadnought, cutaway a roundback. Dreadnought kytary mají jako tělo jako zvon a byly vyvinuty slavným výrobcem CF Martin & Company a začaly být považovány za standardní tvar akustické kytary. Cutaway kytary mají zářez v těle vedle spodní části krku akustické kytary, což usnadní kytaristům hrát na spodní části hmatníku. Roundback akustické kytary mají vyklenutí jako protiklad k ploché zadní části, což umožňuje vytvořit jasnější a čistší akustický kytarový zvuk.

Ostatní věci, o kterých musíte uvažovat při koupi akustické kytary

Těm, kdo chtějí koupit akustickou kytaru a začít hrát hned, můžeme nabídnout Single cutaway Elektro akustickou kytaru v sadě s příslušenstvím, která je dodávána s náhradní sadou strun a taškou za necelých 70 GBP. Mezi další populární příslušenství patří leštidlo, trsátka a ladičky, a zřejmě shledáte užitečným katyrový zesilovač. Plný zesilovač bude pravděpodobně třeba pro ty, kteří hledají budou chtít hrát živě.