Elektrické kytary

Elektrické kytary a kytarové vybavení od top značek, včetně Fender, Gibson a Marshall zesilovačů.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější elektrická kytara

Elektrické kytary - co je třeba zvážit

Co je elektrická kytara?

Elektrická kytara je strunný hudební nástroj, který pomocí magnetické snímače zvuku. Otočením vibrace struny na signál lze zesílený zvuk nástroje a změnit. To se provádí prostřednictvím kytarové zesilovače a efektů.

Ne všechny kytara znít stejně. Typ snímače, smyčce, dřevo a karoserie diktovat, zvuk, kytary dělá. Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, kytarista může udělat je, zda si pevné tělo, částečně dutý, nebo hollow body kytara. Pevné těleso má řezání tón se spoustou sustain, zatímco hollow body má teplejší, vyrovnanější zvuk.

Střední země je částečně dutý, což je hollow body s velký kus dřeva prostřední. Ty nabízejí více z kůry hlasitostového těla, zatímco poskytuje některé z rezonance nalezený v dutých orgánech.

Objevte naši řadu typů elektrická kytara.


Jaký je nejlepší elektrická kytara Starter?

Nejlepší elektrická kytara starter je jednou vy, nebo osoba, kupujete, chtějí zvednout a hrát každý den. Zvažte, jaký druh hudby, hráč má rád a mohou hrát. Udělat nějaký výzkum v jaký typ hudby perspektivní kytara a zesilovač obleku nejlépe.

Praktické rady pro výdej kytara by, Najděte nějakou, která je správnou velikost pro hráče. Všem nabízíme řadu různých velikostí. Jinak, to záleží na váš rozpočet a nezapomeňte, budete potřebovat zesilovač!

Procházet starter kytara balíčky od tradičních kytara značky nebo si Gear4music starter kytary.


Jaký je rozdíl mezi elektrické a akustické?

Klíčovým rozdílem mezi elektrická kytara a akustická je, jak se dělají zvuk. Elektrika používat kleště a akustika spoléhat na "ozvučná deska" dutou, tělo a ozvučný otvor k zesílení vibrujících strun. Nejdůležitější rozdíl je ale Nepřipadá vám to jako, co chcete a co chcete. Kytara, že chcete zvednout a hrát bude vždy ten, který vás vede k praxi více – což je jediný způsob, jak dostat lepší na kytaru!

Zjistěte více o akustické kytary.