M-Audio MIDI klávesy

Gear4music.com

M-Audio MIDI ovladač klávesnice, žádné hudební producent by měl být bez ní. M-Audio klávesnice používají řadu různých výrobců od Skrillex Gordon Raphael (výrobce za The Strokes). M-Audio klávesy rozbalte nástroje k dispozici. Kód a kyslík řadiče jsou některé z nejpozoruhodnějších a široce používané MIDI kontroléry v hudbě. Dělat hudbu s jistotou s 30-ti denní peníze zpět a dvouletá záruka. Zobrazit všechny informace

M-Audio Keystation

První 3 výrobky zobrazeny

M-Audio kyslík

První 4 výrobky zobrazeny

M-Audio kód

První 3 výrobky zobrazeny

M-Audio Axiom

První 1 výrobky zobrazeny

M-Audio kladivo

První 1 výrobky zobrazeny


M-Audio MIDI Controller informace

Jaké jsou různé typy M-Audio MIDI kontrolér?

Nejpozoruhodnější modely v M-Audio rozsah klaviatury jsou modely kyslíku a kódu. Rozsah kyslík pomohl popularizovat MIDI kontroléry. S snadné použití posuvníky a knoflíky změnit zvuk M-Audio kyslíku MIDI ovladače umožňují větší control nad zvukem. Spolu s podstatnou software / hardware integrace a M-Audioslavném kvality sestavení.

Rozsah kódu má vestavěné obrazovky, které nabízejí snadný způsob, jak control parametry a funkce. Modulační kola a barevné kódování bicí pads, Rozšiřte své tvůrčí možnosti s pouze jednu jednotku.

Bude M-Audio MIDI Controller práce s mých DAW?

Ve většině případů odpověď je Ano. M-Audio nástroje jsou obvykle navrženy tak, aby byl kompatibilní s Ableton, Pro Tools, logika Pro X, Garageband, Steinberg Cubase a Propellerhead Reason.

Pokud nenajdete váš DAW uveden, přejděte na web výrobce získat další podporu.