M-Audio MIDI klávesnice

Gear4music.com

M-Audio MIDI Controller Klávesnice, žádný hudební producent by neměl být bez jednoho. Klávesnice M-Audio je používána nejrůznějšími výrobci od společnosti Skrillex až po Gordon Raphael (výrobce za The Strokes). M-Audio klávesnice rozšiřují nástroje, které máte k dispozici. Řadiče kódu a kyslíku jsou některé z nejpozoruhodnějších a široce používaných MIDI ovladačů v hudbě. Díky naší 30denní záruce vrácení peněz a dvouleté záruce si můžete vychutnat hudbu s důvěrou. Zobrazit všechny informace

M-Audio Keystation

První 4 výrobky zobrazeny

M-Audio kyslík

První 4 výrobky zobrazeny

Kód M-Audio

První 3 výrobky zobrazeny

M-Audio Axiom

První 1 výrobky zobrazeny

Kladivo M-Audio

První 1 výrobky zobrazeny


M-Audio MIDI Controller Informace

Jaké jsou různé typy M-Audio MIDI Controller?

Nejpozoruhodnější modely řady M-Audio jsou modely kyslíku a kódu. Řada Oxygen pomohla popularizovat MIDI regulátory. M-Audio Oxygen MIDI Controllery se snadno ovladatelnými posuvníky a knoflíky pro změnu zvuku poskytují větší kontrolu nad zvukem. Spolu s podstatnou softwarovou / hardwarovou integrací a známou kvalitou M-Audio.

Řada Code má zabudované obrazovky, které nabízejí snadný způsob ovládání parametrů a funkcí. Spolu s modulačními koly a barevně kódovanými perkusními pads rozšiřujete své kreativní možnosti o jednu jednotku.

Bude M-Audio MIDI Controller pracovat s mým DAW?

Ve většině případů je odpověď ano. M-Audio nástroje jsou obvykle navrženy tak, aby byly kompatibilní s Ableton, Pro Tools, Logic Pro X, Garageband, Steinberg Cubase a Propellerhead Reason.

Pokud nenajdete svůj DAW uvedený, přejděte na stránky výrobce a získejte další podporu.