zesilovače elektrickou kytaru Peavey

Gear4music.com

Je hlavní Peavey UK dealer, Gear4music.com dodává všechny nejlepší Peavey produkty kolem za nízké ceny. Peavey nejprve začal zesilovače v roce 1957. Měření výrazný úspěch v osmdesátých let a v devadesátých letech, Peavey je stále známá pro rozsah jejich fantastické amp. Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější elektrická kytara zesilovače Peavey

První 19 výrobky zobrazeny

Peavey kytarových zesilovačů

Peavey VYPYR Series je řada SSD modelování zesilovače na základě je Peavey VYPYR zesilovac modeling technologií. S až 24 modelů různých kanálů a 22 upravitelnými efekty zesilovače VYPYR nabízejí obrovský rozsah zvuků, aby vyhovoval všem požadavkům hráče.

Peavey ventilu King Series jsou zcela nové, all ventil zesilovac oblast, která integrují řadu vylepšení. Za prvé zesilovač je přepínatelné z třídy A třídy B mocenské struktury, pomocí sweepable vytáčení. Další dva footswtichable kanály, nezávislé 3-Band EQ a podporu vedení, Valveking zesilovače mix Skvělé ventil tón s inovačními myšlenkami.

Ventilu King 112 Combo obsahuje 1 x 12" reproduktor a výstup na 50 wattů. Ventil King zesilovače jsou také k dispozici jako kytarové hlavy & reproduktor kabiny.