zesilovače elektrickou kytaru Peavey

Gear4music.com

Je hlavní Peavey UK dealer, Gear4music.com dodává všechny nejlepší Peavey produkty kolem za nízké ceny. Peavey nejprve začal zesilovače v roce 1957. Měření výrazný úspěch v osmdesátých let a v devadesátých letech, Peavey je stále známá pro rozsah jejich fantastické amp. Zobrazit všechny informace

Peavey kytarové zesilovače

První 30 výrobky zobrazeny

Peavey kytarové zesilovače

Peavey VYPYR Series je řada polovodičových modelování zesilovačů založených na Peavey VYPYR zesilovač modelování technologií očím. Zesilovače VYPYR s až 24 různými modely kanálů a 22 upravitelnými efekty nabízejí obrovský rozsah zvuků, které splňují všechny požadavky hráčů.

Peavey Valve King Series jsou zcela nová, vše ventil zesilovač dosahem, která integrovat řadu vylepšení. Zaprvé, zesilovač je přepínatelný z výkonové struktury třídy A na třídu B pomocí otočného ovladače. S dalšími dvěma kanály footswtichable, nezávislým 3-pásmovým ekvalizérem (EQ) a zesilovačem vedení, zesilovače Valveking kombinují skvělý tón ventilů s inovativními nápady.

Kombi ventilů King II 20w je vybaveno reproduktorem 1x12 "a výstupem na 50W. zesilovačéry ventilů King jsou také k dispozici jako zesilovačlitudové hlavy a reproduktory .