Baskytary od Gear4music

Gear4music.com

Gear4music basové kytary byly pečlivě vyvinuty tak, aby mohly poskytnout některé z nejlepších vlastností, které jsou k dispozici, a za rozumnou cenu. Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější Gear4music basové kytary

První 13 výrobky zobrazeny

Další informace o baskytarách

Cenově dostupné basové kytary

Basové kytary mají obecně čtyři struny a pražce - tak je to méně komplikované pro začátečníky učit se na basu. Nicméně basová kytara Fender se prodává za více než 400 GBP a existují mnohem levnější basy na trhu, které nabízí podobný styl, například Elektrická basová kytara G-4.

Jako typická Fender baskytara má tento model pražce a čtyři struny, jakož i snímače. To umožňuje baskytaře nabídnout ostrý jasný tón s dobrou nízkou hloubkou, podporou a úderem. Je také k dispozici jako součást sady Elektrická basová kytara G-4 & zesilovač, která zahrnuje praktický 15 watt basový zesilovač, kytarový kabel, náhradní struny, trsátko a popruh - vše potřebné k tomu, abyste mohli začít hrát hned.

Hra na basové kytary

Existují tři hlavní způsoby hry na basovou kytaru - pomocí trsátka, vybrnkávání prsty nebo "slapování". Trsátka se obecně používají pro rychlejší hru, přestože někteří hudebníci jednoduše raději vybrnkávají. Slapování je více pokročilá technika popularizovaná z Flea od Red Hot Chili Peppers a běžně ve funk music.

Kromě těchto tří je možné použít obouruční ťukání techniku podobnou těm, které jsou používané pro elektrickou kytaru. Tento styl je obvykle používán virtuózními baskytrovými hráči - jako Billy Sheehan - kteří využívají tradiční roli basové kytary jako jednoduchý nástroj rytmické sekce.

Stejně jako je dobré si vyzkoušet různé hráčské techniky, začátečníci mohou předem jejich zvuk upgradovat na lepší basovou kytaru, zesilovač nebo používat efektové pedály, jako je například procesorové efekty Boss GT10B Bass kytara.