Basová kytara od Gear4music

Gear4music.com

Gear4music basové kytary byly pečlivě vyvinuty poskytnout některé z nejlepších vlastností, které jsou k dispozici na basu za rozumnou cenu. Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější Gear4music basové kytary

První 15 výrobky zobrazeny

Další informace o basové kytary

Cenově dostupné basové kytary

Basová kytara mají obecně čtyři struny a frets - to je méně komplikované pro začátečníky se učit basu. Nicméně basová kytara Fender prodat za více než o 400 SYP a existují mnohem levnější basy na trhu, které nabízí podobný styl, například Elektrická basová kytara G-4.

Jako typický Fender bass tento model má frets a čtyři struny, jakož i vyzvednutí humbucking cívka známé rozdělit. To umožňuje basová kytara ostré jasné tón s dobrým nízký hloubku, děrování a udržet. Je také k dispozici jako součást Elektrická basová kytara G-4 & zesilovač sada, který zahrnuje praxe 15 watt basový zesilovač, kytara olova, náhradní struny, trsátko a popruh - vše potřebné k začít hrát hned.

Hraje basové kytary

Existují tři hlavní způsoby hraje basová kytara - pomocí trsátko, škubání s prsty nebo "plácl". Vyskladnění se obecně používají se hrát rychleji, přestože někteří hudebníci jednoduše raději jim škubání. Plácl je více pokročilé techniky popularitu jako blecha od Red Hot Chili Peppers a běžně v funk music.

Kromě těchto tří je možné použít Obouruční ťukání techniky podobné těm, které jsou používané v elektrickou kytaru. Tento styl je obvykle používán virtuózní basová kytara hráči - jako Billy Sheehan - kteří využívají tradiční role basová kytara jako jednoduše nástroj rytmická sekce.

Stejně jako vyzkoušet různé hráčské techniky, začátečníci mohou předem jejich zvuk upgradem na lepší basová kytara, amp nebo používání efektů pedály, jako je například procesor efekty Boss GT10B Bass kytara.