Akustické bicí soupravy

Bicí soupravy otiskly svou stopu v prakticky v každém hudebním žánru od rocku až po hip hop, jazz i reggae, takže jsou akustické bicí soupravy obrovsky populárním nástrojem.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější akustické bicí sady

Informace o akustických bicích sadách

Jak se liší sady ve zvuku?

Rock a fusion bubenické sady se liší ve zvuku a dle toho, zda se rozhodnete použít jednu nebo další bubenické sestavy, často je to záležitostí mnoha preferencí.

Rockové sady mají tendenci vytvářet více dunivý zvuk, zatímco fusion sady - která se vyvinula z jazz fusion - mají jasnější rezonanci. Druhy dřeva používaného v každé bubenické sadě jsou často klíčovým faktorem, fusion jsou silně spojeny s březovými a rockové sady více s javorovým nebo topolovým dřevem.

Ostatní věci, které vezměte v potaz při koupi bubenické sady

Zatímco některé bubenické sady zahrnují činely, často se kupují i odděleně a někteří profesionálové používají od šesti činel a výše, aby mohli vytvářet různé zvuky, které chtějí. A White Horse Primitive 6" splash činely například vytvoří syrový a základní zvuk pro vaše bubenické sady, zatímco White Horse Pro 15" China Crash činely vytváří jasný a silný zvuk.

Kompletní White Horse Pro sada činelů obsahuje 14" hi-haty, 8" úvodní činely, 18" crash činel a 20" crash/ride činel, čímž vám poskytne kompletní doplněk pro vaši bubenickou soupravu.

Bubenické soupravy mají pověstnou hlasitost, je možné zmírnit jejich zvuk na tišší díky využívání podložky pod bicí, která zvuk ztlumí. Drum Kit Silencing Pad Set například může snížit hluk bubenické sady o až do 90 %. Obsahuje basovou podložku, 16" plus činelový pad, pad 14" hi-hat, 14" snare pad a 12", 13" a 16" tom pady.