Digitální piana

Digitální piana, také známá jako Elektrická piana, se vyvíjejí rychleji než kdy dříve. Se jmény jako Kawai piana, piana Roland a piana Yamaha produkující neustále nové modely,jsou digitální piana jedním z univerzálních, geniálních a vzrušujících hudebních nástrojů, které jsou dnes dostupné a staly se populární alternativou k tradičním akustickým klavírům.

Nabízí jedinečné hlasy, zábavné učební funkce a téměř neomezené tvůrčí možnosti, elektrická a digitální piana jsou ceněny pro jejich snadnou údržbu, užitečné funkce a spolehlivost. Je tedy naprosto jasné, proč popularita digitálních pian stále roste mezi hráči všech úrovní. Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější digitální piana

O digitálních pianech

Digitální piana jsou elektrické hudební nástroje, které jsou navrženy jako alternativa k jejich tradičním, akustickým protějškům. Na rozdíl od akustických klavírů digitální piana nemají žádné struny, kladívka nebo rezonanční desky. Místo toho používají elektronické zvukové čipy a reproduktory, aby mohly napodobit zvuk a pocit tradičního piana.

Při nákupu digitálního piana existuje několik věcí, které byste měli zvážit. Například počet kláves, které má elektrické piano. Dobré digitální piano bude mít 88 vyvážených kláves, stejně jako 8865 digitální Piano od Gear4music nebo Korg LP-350.

V úvahu vezměte i úroveň polyfonie digitálního piana. Casio digitální Piano Privia PX-720 má 128hlasou polyfonii, která umožňuje uživatelům provádět rozsáhlé použití klapkového pedálu a hraní širokých akordů.

Mezi dalšími faktory, které byste měli zvážit, patří i to, zda je elektrické piano je vybaveno reproduktory, kapacitou paměti, jaké pedálové možnosti má, je-li stojan součástí a jaké má k dispozici digitální efekty.