Syntezátory

Výkonný nástroj pro vaši hudbu. Syntezátory dělají všechny druhy zvuků od elektroniky a nepředstavitelných zvuků, až po dokonce přesné napodobení tradičních nástrojů. Každý syntezátor je jedinečný, nabízí exkluzivní funkce, jako jsou vlastní předvolby a ovládací prvky pro ovládání zvuku. A navíc, s každým novým nákupem v Gear4music získáte dvouletou záruku.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější syntezátory a moduly

Informace o syntezátorech

Syntezátory spadají do mnoha kategorií. Pracovní stanice a aranžéry jsou schopny umožnit hudebníkům vytvořit originální, dokončené úryvky hudby. Pracovní stanice vybudují skladby lineárním způsobem pomocí sekvenceru a také nějakého aranžmá, ale také používá intra, výplně, varianty a zakončení pro vybudovat části v různých sekcích. Pracovní stanice mají arpegiátor a smyčky, zatímco aranžéry obsahují styly. Druhý typ kláves je lepší pro mnoho hudebníků pro živé hraní, ale nemusí to nutně znamenat, že je to vždy nejlepší volbou.

Na pracovní stanice se často pohlíží jako na nejlepší pro původní hudební výkon, větší paletu pro vytváření zvuků, snadné programování a schopnost využívat obchodních MIDI souborů pro krytí písní. Připravené soubory MIDI lze také použít pro hudebníky, aby mohli vytvořit efekt celé kapely při přehrávání.

Naproti tomu aranžéry jsou známy jako vysoce profesionální nástroje, někteří lidé je považují za ekvivalentní kapelu v hudbení stopě. Stylové funkce pomáhají dosáhnout rychlých výsledků těm, kteří bojují s časem, zatímco nástroje jsou určeny pro zvuk, jako by se přehrávalo živá prostředí. Aranžér může rovněž působit jako učební nástroj, odhaluje a dává nahlédnout do různých žánrů hudby.