DJ Gramofony a Přehrávače

DJ přehrávače jsou často vybaveny motory s vysokým točivým momentem a fadery - což umožňuje bezproblémové míchání vinylu v živém prostředí. To znamená, že můžete rozjet party s Numark PT01 Scratch přenosným gramofonem a párem sluchátek Sennheiser HD 25 a budete úplně v pohodě! Všechny balíčky se dodávají s naší dvouletou zárukou a 30denní zárukou vrácení peněz.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější DJ gramofony a přehrávače

O DJ gramofonech a přehrávačích

DJ gramofony nabídka se pohybuje od staré školy gramofonů až po pokročilé ovladače. Ať už jste ns tom jakkoli, máme bezkonkurenční nabídku DJ vybavení od výrobců jako Pioneer, Native Instruments, Numark a Novation.

Mnoho DJ přehrávačů je v dnešní době hybridní, jako audio rozhraní pro integraci do instalace založené v počítači - Numark NDX800 zahrnuje všechna tři média.

USB/MIDI ovladače, jako je Numark NS7 se také používají v kombinaci s virtuálním DJ softwarem, jako je NI Traktor – dává uživatelům výkonný software, ale zachovává taktilní stranu gramofonu.

Naše rozsáhlá řada DJ sad na Gear4music.com nabízí i nejnovější DJ přehrávače CD, Digital DJ, DJ sluchátka, DJ roboty, DJ MP3 přehrávače, DJ Software, DJ gramofony, DJ reproduktory a DJ osvětlení.