Vox

Gear4Music.com

Vox od 1957 byly výrobní zesilovače v Dartfordu. Vox zesilovače definovaný zvuk 60 jako Vox byly úzce spojeny s The Beatles, unie, které existuje dodnes jako Paul McCartney si zachovává svou ruku Wired AC30 hlavy v jeho současné hřbetní linii. View All Information

Vox bestsellery

První 9 výrobky zobrazeny

O Vox

Vox odrazil jeho linie kytarové zesilovače v roce 1957. Trvalo to jen pár let AC15 a AC30 stal instant legendy, definování zvuk britské invaze Velké Británie a svět. Používané kapel, které definovány jako The Who, The Kinks a The Yardbirds, 60 Innitially Vox výrobky později sloužily mozku May, Rory Gallagher, The Edge a mnoho více vlivných kytaristů.

Vox jsou nejvíce známý zejména pro své zesilovače. AC30 a AC15 získala obrovskou popularitu v polovině šedesátých let kdy se stali velmi populární v rámci britské rockové scény s kapelami jako jsou The Rolling Stones a The Beatles, upřednostňují Top Boost obvody, které definované hnutí zvuk. Do dnešního dne Vox zesilovače zůstávají relevantní s nedávno zahájený produkty, jako například Vox Valvetronix razí cestu pro Vox v digitálním věku.