DISK Novation panel S Control sada včetně Ableton Lite/případů

  • Video 1
  • Video 2
  • Video 3
3 831 Kč RRP 4 865 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Novation panel S Control sada.
  • Panel S USB MIDI ovladač.
  • Spustit Control, nabízí 16 rotační kodéry.
  • Obsahuje 2 custom navržených případech.
  • Ableton Live Lite 9 a 1 GB smyček a vzorků.

DISK Novation panel S Control sada včetně Ableton Lite/případů

Podrobnosti
Hlavní panel Control sada byl navržen tak, aby perfektní partner pro Ableton Live. Tato sada obsahuje Launchpad S, spuštění Control, Ableton Live Lite 9, 1 GB zvuků a dvě custom navržených případech. Hlavní panel S Control sada vám umožní dělat hudbu rychle a intuitivně, aniž by museli udržovat sáhl po myši. Můžete současně ovládat své nástroje, mixer, efektové, spuštění smyčky a hrát bicí/melodie. Budete mít také s vědomím, že když vaše cestování do a z vystoupení vašeho řadiče jsou bezpečné a spolehlivé v jejich ochranných pouzder.

Produkt Ref: 46016

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Tato sada obsahuje

Launchpad S

Ať jste DJ, hudebník nebo studio producenta, Rzesilovačo vám dává vše, co potřebujete pro váš software používat ihned po vybalení. 64-mřížky můžete zahájit a manipulovat s klipy, vyvolat smyčky, oheň mimo efektové, ovládat mixér - a mnoho dalšího. Je dodáván s hudební software Ableton Live (Launchpad vydání), někteří z nejlepších světových DJs a producentů. Launchpad S také spouští smyčky a efektové v nové Novation Launchpad aplikace pro iPad.

Hlavní panel S - další generace Launchpad

Launchpad je zcela přenosný. Připojený k počítači - nebo iPad - přes USB, je to plně sběrnice běží (není potřeba pro elektrické zásuvky) a je lehký a snadno se přenáší kdekoliv. Launchpad S je MIDI třídy vyhovující, tak to funguje s jakýmkoli softwarem MIDI na počítači Mac nebo Windows PC a pracuje na iPad od Camera Connection sada (není součástí balení): Launchpad S převede váš iPad do mřížky založené hudební systém - žádné přídavné napájení nezbytné, stačí připojit a hrát.

Novation Launchpad iPad ® app

Novation vytvořil Launchpad aplikace pro iPad, který je naprosto samostatná hudební tvorby a výkonu zkušenosti. To není softwarové řízení app, hostí své custom zvuky a umožňuje spuštění smyčky s Launchpad S hardwarem. Existuje také celá řada efektů, které mohou být spouštěny pomocí tlačítka si Launchpad, včetně filtrů, zasekává a buben roll stylizované efektové. Může být spuštěn v kombinaci vytvořit nějaké neuvěřitelně silné představení.

Launchpad S a FL Studio

Launchpad S integruje s FL Studio výkon režimu, takže si můžete vyvolat klipy a získat hands-on kontrolu nad FL Studio mocné nové představení funkcí zóny. Pomocí tlačítek načrtnout bije s bubnem regály a přiřadit je k další funkce. Lze ovládat téměř všechny hudební software pomocí Novationje přiřknout získaní 'Automap' ovládací software - a Launchpad S je plně MIDI kompatibilní třídy tak to bude řídit jakýkoliv MIDI aplikace.

Spustit Control

Robustní a kompaktní, spustit Control, má 16 přiřaditelné knoflíky, osm spustit pads a čtyři funkční tlačítka. Knoflíky povolit tekutiny kontrolu nad úrovní, filtry a efekty, zatímco tři barvy spustit pads ztlumit, aktivovat efekty a dokonce i spustit klipy nebo scény.

Spustit Control přichází s Ableton Live Lite a pracuje se všemi hlavními hudební software. Je to dokonce kompatibilní s iPadem, stačí použít mocný app Launchpadu od Novation.

Je perfektní pro Launchpad

Spustit Control rozšiřuje možnosti Launchpad řadiče, přidání 16, tlačítka a knoflíky 8 více pads. Chnage způsob, jak vytvářet a provádět, je použít společně pro celkem praktické ovládání mixy, nástrojů a efektů.

Další ovládací Elements, než se na první pohled

Kontroly nekončí, jako spuštění Control má pár triků v rukávu. Osm factory a osm uživatelské šablony umožňují převzít kontrolu nad více nástrojů a efektů okamžitě, bez přemapování, přístavby jaký software používáte!

Spustit Control a Launchpad App

Novationsi Launchpad aplikace umožňuje vytvářet a provádět hudbu hned, jakmile připojíte Launch Control do iPad. Napájená ze sběrnice, může vyvolat vzorky, efektové a co víc, Novation pracují na upgrady, které vám umožní importovat custom vzorky a sdílet své výtvory, tak teď dostat na rukojeti se základy a popustit uzdu své ohromující výkony v budoucnosti!

Pracuje se všemi hlavními hudební software

Plně kompatibilní třídy, spustit Control lze použít se všemi velké hudební software na Mac nebo PC, včetně Cubase, Pro Tools, Reason, logika a FL Studio. Verzi Ableton Live Lite, v.-Bass stanic a měkké syntetizátorů a rozsáhlou knihovnu Loopmasters jsou zahrnuté.

Obsahuje Software a custom pouzdra

Lunachpad S sada zahrnuje Ableton Live Lite 9 - hudební produkce software používaný bezpočet předních umělců vyrábět a provádět - a 1GB profesionální zvuky z Loopmasters.

Hardware je vyroben pro Ableton Live a slučitelné s FL Studio a další velké hudební software na Mac a PC. Launchpad S a zahájení Control jsou plně kompatibilní s třídy typu plug and play vybavení - žádné požadované ovladače. S custom nálepku sada zahrnuté si můžete přizpůsobit hlavní panel S Control sada pro váš oblíbený software. Rovněž kompatibilní s Novation Launchpad App.

custom navržen pouzdra mějte Launchpad S a zahájení Control jak uklidit a zajistit vystoupení vaku a jsou navrženy tak, aby se rychle sbalit a rozbalit.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.