DISK KORG MMA130 mobilních zesilovač

5 610 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Korg MMA130 mobilní Monitor zesilovač.
 • Neuvěřitelně všestranný, vnitřní a venkovní představení.
 • Čtyři Channel Mixer, flexibilní Aux pojistného
 • obousměrný režim napájení s mocí podíl!.
 • Víceúčelové Design.

DISK KORG MMA130 mobilních zesilovač

Podrobnosti

Moc zabaleno, profesionální zesilovače výkonu; kdykoli, kdekoli - The MMA130 mobilní monitor amp. MMA130 napájení monitoru a přinese své nejlepší představení v každé situaci, zevně. Skutečně profesionální pole vstupy a výstupy, jakož i čtyři channel mixer je neuvěřitelně všestranný. MMA130 lze napájet z baterií a mohou také poskytovat moci váš hudební nástroj přes výstupní jack 9V DC.

Produkt Ref: 20686

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Navzdory MMA130 je přenosný velikost se může pochlubit ohromující výkonový zesilovač, který projekty impozantní velikosti svazku. MMA130 je univerzálnost umožňuje vyniknout v každé situaci. To je skvělou volbou pro pouliční živých vystoupení klávesista nebo mobilní DJ a může také sloužit jako fázi monitor.

Čtyři nezávislé vstupy

Zadní panel MMA130 poskytuje dva vyrovnané, mic/line vstupy (XLR/TRS Kombinovaná zdířka), stejně jako dva další nevyvážený linkových vstupů (1/4? telefonní zásuvka), poskytuje celkem čtyř vstupů. Každý má svou custom ovládání hlasitosti nezávislé, což MMA130 sloužit jako jednoduché 4 kanálový mixer PA. Zda výkon volá jednoho zpěváka/hráče nebo více hráčů relace, MMA130 přináší vážné kvalita zvuku v různých situacích a místech.

Flexibilní AUX in

Vstupy AUX přijmout řadu zdrojů: plug RCA cinch konektory (L, R), mini-stereo, a 1/4 "telefonní konektory (L, R). To umožňuje snadno připojit MP3 přehrávač pro jam session, nebo použít MMA130 jako monitor reproduktor pro klávesnici. Linie produkce Honza poskytují smíšené zvukový signál převzaté z před palubě EQ, což EQ lze efektivně kontrolovat reproduktoru tón, zatímco beze změny signálu lze použít pro nahrávání nebo poslal do větší zvukový systém.

Obousměrné energie

MMA130 může běžet na elektrické síti nebo na baterie, takže je ideální pro venkovní vystoupení nebo nikde moc není k dispozici. Úsporný design také umožňuje MMA130 fungovat na šesti nebo dvanácti C baterie, podle toho, jak dlouho je třeba použít zesilovač. Navíc můžete přepnout režim spotřeby mezi MAX a ECO, s až 24 hodin nepřetržitého provozu v ECO režimu na C baterií. MMA130 bude pokračovat v práci, i během dlouhých výkon.

Moc podělit!

Zadní panel MMA130 poskytuje DC9V výstup jack který může poskytnout moci jedním z mnoha nástrojů Korg, vytvoření kompletní, skutečně přenosné instalace! Vyhrazené DC-DC kabel (součástí balení) se poskytuje až 9V DC napájení (maximálně 400 mA, polarita: centrum pozitivní) z MMA130 na jiný nástroj a umožňuje začít hrát hned. Provádění výrazné bicí na Wavedrum Dynamic bicí syntezátor nebo těší microSTATION hudební pracovní stanice, bude schopen plnit pohodlně v každém prostředí. I když jsi venku, není třeba pro generátor; mohutně lze provést s minimálním vybavením.

Kompatibilní produkty Korg (od dubna 2011): PS60, microSTATION, microKORG XL *, microSzesilovačLER *, microPIANO, KAOSS PAD QUAD, WAVEDRUM, WAVEDRUM mini *, monotribe * (* napájení bateriemi je také podporováno)

29.10.2009 Kosti 100 dB výkon!

Navzdory své kompaktní velikosti MMA130 mohou produkovat silně dynamický zvuk. Jeho vysoké účinnosti 6,5 cm full rozsah reproduktoru přináší působivou 100 dB (při maximální výkon) z akustického tlaku i na baterií; skutečně impozantní pro kompaktní, přenosný zesilovač.

3pásmový EQ /Anti-feedback řízení

Boční panel ovládací Elements obsahují kromě hlavní hlasitost, tří pásmový ekvalizér s vysokým, STŘEDNÍM a nízké, což umožňuje optimalizovat váš tón odpovídající místo výkonu. Je zde také anti-feedback ovládací prvek, který potlačí nebo eliminuje akustické zpětné vazby, lze použít MMA130 s mikrofonem, akustická kytara pickup nebo jakýkoli jiný zesílený akustický nástroj.

Multi-použití design

MMA130 lze umístit na bok a používá jako fázi monitor, nebo připojené k volitelným stojánek (VST-01) a použít jako osobní monitor pohonem. Podstavec ST-WD Wavedrum bicí lze připojit přímo k MMA130 využít své Wavedrum. Můžete přenášet MMA130 s sebou a používat žádným způsobem, že se situace vyžaduje.

Funkce a technické údaje:

 • zesilovač:Pohonem monitoru zesilovač, ideální pro pouliční vystoupení
 • Mixer:Vestavěný 4 kanálový mixer: dvě mic/line vstupy a dvěma linkových vstupů
 • Vstupy:Vyvážené XLR/TRS mic/line vstupy; 1/4 "nevyvážený linkových vstupů
 • Aux vstupy:Vstupy AUX ubytovat konektory RCA, mini-stereo svíčky, nebo 1/4 "telefon připojuje
 • Ekvalizér:Tří pásmový ekvalizér
 • Anti-feedback funkce:Anti-feedback funkce potlačí akustické zpětné vazby
 • Design: Univerzální tělo design umožňuje svislé nebo vodorovné umístění
 • Hora:Montážní otvor odpovídá vyhrazené stojánek, Wavedrum stojan lze připojit
 • Moc:Obousměrný moc umožňuje operace AC nebo baterie, šest C baterie umožní až přibližně 12 hodin provozu (v ECO módu), C baterie umožní až na cca 24 hodin provozu (v ECO módu), energie (Max, eko) zkracují spotřeby baterií a aktuální losování, DC9V výstup jack poskytuje schopnost jako Wavedrum, microSzesilovačLER, atd., nově vyvinutý zesilovač elektrického napájení obvodu a high účinnost reproduktoru přináší působivé 100 dB výstup i na baterie

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.