Audio Technica ANC9 sluchátka s rušením hluku

4 324 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • 3 úrovně rušení hlasitosti.
  • Kompatibilní s iPhone a dalšími smartphony.

Audio Technica ANC9 sluchátka s rušením hluku

Podrobnosti

Sluchátka ATH-ANC9 od Audio-Technica jsou jejich první sluchátka přes celé ucho QuietPoint, které aktivně ruší hluk, nabízí tři úrovně rušení hluku a kompatibilitu s iPhone a smartphony.

Produkt Ref: 25087

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Tři úrovně funkce rušení hluku nabízejí jedinečné režimy nastavení pro vyrušení aktivní šumu vznikajícího díky různým zvukům prostředí. Režim 1 je ideální pro použití na letadla, vlaky a autobusy, používá se na vyrušení maximálního hluku na nízké frekvenci. Režim 2 je navržen pro použití v hlučné kanceláři nebo přeplněných místech, zaměření je na střední frekvenci. Režim 3 je vhodný pro použití v prostředích jako je třeba tichá knihovna, vytváří nedotčené klidné prostředí, ideální pro studium.

Kabel ATH-ANC9 je vybaven ovladačem inline mikrofonu a smartphonu pro možnost zvednutí telefonu a ovládání hudby. Mikrofon má všesměrové snímání, a je určen pro jasnou srozumitelnost bez nutnosti mluvit přímo do mikrofonu.

Kromě těchto funkcí jdou ANC9 prostě vynikající sluchátka. Jejich 40 mm ovladače zajistí křišťálově vysokou přesnost reprodukce zvuku, a pohodlí luxusní paměťové pěny v náušnících a hlavové části uvítáte během dlouhých poslechový relací.

Funkce/specifikace:

  • Tři jedinečné úrovně rušení hluku pro různá prostředí
  • Inline mikrofon a smartphone ovladač pro použití s iPhonem a smartphony
  • Dodáváno s obalem, baterií, adaptéry a dvěma kabely (1 s inline ovladačem/mikrofon)