Yamaha CLP565 digitální klavír, leštěná bílá

 • Video 1
 • Video 2
74 065 Kč RRP 121 874 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • 303 lekce písně.
 • 16 sledování, nahrávání a nahrávání zvuku USB.
 • Mini Grand kabinetu.
 • Zakázku zvukový systém

Yamaha CLP565 digitální klavír, leštěná bílá

Podrobnosti

Yamaha je CLP565P digitální Grand Piano Clavinova s grand design a zvuk a vzhled, který obohatí jakékoli prostředí.

Produkt Ref: 45888

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

"Real Grand Expression"

Výraz, který definuje expresivní schopnosti Clavinova. Je klíčovou součástí zvuk, dotek a pedály, výrubu a technologií vyvinutých od Historie výroby akustických klavírů. Tyto Elements jsou dokonale zkombinovány do jediného nástroje, vytváří přesný zvuk, který chcete pomocí dotyku klíčů a pocit z pedálů. Když hrajete Clavinova, si lze představit, že budete hrát na klavír.

Dva z nejlepších grands na světě

CFX, Yamahanejlepší koncertní křídlo vybrán a hrál vítěz v roce 2010 International Frédéric Chopin Piano Competition a císařský od Bösendorfer, značka která se konala v vysokou úctu, které klavíristů během své dlouhé historie. Tyto renomovaných piana se vyznačují rozlišovací znaky, jako je energie, všestrannost, jemnost, lehkost a vyzrálost. Obě tyto vynikající piana hlasů jsou obsaženy v Clavinova. Vyladěny k dokonalosti vysoce zkušení klavírní technik se zvukem z každého klíče odebrány vzorky jednotlivě, Clavinova skutečně zachycuje jedinečný zvukový charakter každého z těchto vynikajících nástrojů. Soutěž se značkou Clavinova, si můžete vychutnat nádherné krásy vyhledávaným tónu, který Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial dodat.

VRM fyzikálního modelování

V grand piano zvuk rezonuje v celém těle nástroje produkující bohaté dozvuk, který člověka obklopuje posluchače do zvuku. Tohoto jevu je dokonale reprodukovány v Clavinova od virtuální rezonance modelování (VRM), která vypočítá různé státy řetězců pro každou z 88 poznámek na klávesnici od jednoho okamžité k druhému, což umožňuje živé, bohatě měnit výraz, který odráží neomezený počet faktory obsažené ve hře na klavír, jako které stisknutí kláves, sílu, s níž klíče se přehrávají a pedál načasování.

vrstevnýnulé přechody tónů

Pianista mění hlasitost a dynamika zvuku změnou tlaku u klíčů. Clavinova zcela odpovídá dát hráči mimoøádný výkon control. Pomocí dlouhé, pečlivě nasnímán nahrávky not na klavír a jedinečný Yamaha technologie k dosažení vrstevnýnulé přechody tónů, bohatý sonic detail je dodáván v reakci na dotyk hráče.

Klíčové protizávaží

Protizávaží jsou vloženy do klíče klavíru vyrovnávala váha kladívek a nabídnout přesnější control při přehrávání jemně při nízkých hlasitostech. Pečlivě očištěné protizávaží Clavinova funkce pro lepší hratelnost při přehrávání pianissimu a lepší klíč vrátit v rychlé pasáže. Klávesnice Clavinova byly vyladěny tak, aby nabízet optimální rovnováhy, s důrazem na vynikající hratelnost a pianové odpověď.

88 kláves lineární Graded Hammer action

Tato akce věrně reprodukuje jemné rozdíly v hmotnosti a vrátit každého klíče. Žádné dva klíče nejsou přesně stejné, což dává hráč, nejlepší možný pocit a odezva od nástroje.

GP Response Dzesilovačer pedál

GP Response pedál nabízí grand piano-style odpor křivky, začíná světlo na dotek a rostoucí postupující dále stlačení pedálu. To umožňuje hráči zvykli nuance jemné šlapat.

Full-tělo tón a rezonance

Zvuk Clavinova je kalibrován v jemných detailů, reproduktor polohování a tělo materiály kontrolovány, aby bylo zajištěno, že celý nástroj rezonuje optimálně. Chcete-li vytvořit zvukové pole, které je velmi blízko u klavíru, funkce Clavinova tón úchopné v několika místech po celém těle, které umožňují zvuk z reproduktorů k vystřelení posluchače bez přesahu uvnitř nástroje.

Acoustic Optimiser

Obsahuje text Clavinova akustické Optimisers, které regulují tok zvuku a control tón. Nová technologie vyvinutá z Yamahaje intimní znalost akustických vlastností hudebních nástrojů, akustické Optimisers dodat přirozený, hladký zvuk napříč celou klávesnici.

Funkce

 • Klavírních zvuků vzorkovaných od Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial klavírů
 • 34 hlasů
 • Graded Hammer 3 X (GH3X) klávesnice s povrchem ze syntetické slonoviny a úniku
 • 303 lekce písně
 • 16 stopý záznam a záznam zvuku USB
 • Mini Grand kabinet
 • custom navrženy zvukový systém
 • Intelligent Acoustic Control (IAC)
 • Acoustic Optimiser

Možnosti doručování

Doručení kurýrem

Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, bude poskytována s naší standard možnost doručení kurýrem zdarma, který je služby "pro vaše dveře". Budete muset pomoci řidič dodávky, jak tento produkt je dodáváno ve velkých krabicích!

Tato možnost nemusí být vhodný, pokud jste schopni pomoci řidič v případě potřeby, nebo pokud potřebujete klavír dodává nahoře, ale nemáte nikoho jiného k dispozici na pomoc. Prosím zvažte, zda je nejvhodnější dodavatelská služba pro vás, jako další možnosti doručování jsou také k dispozici za příplatek.

2 muž zásilková služba

Pokud vyberete tuto možnost, přinese dvě dodávky personálu klavírní boxy do každé místnosti přízemí vašeho výběru, spíše než jen dveře. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat déle než pár dní standard kurýrní službou a kurýrní firma bude volat Vám zajistíme pohodlné dodání datum po umístění objednávku.

Dodání a instalace

To je naše premium služby a zahrnuje celé dodávky, instalace a nastavení v každé místnosti budete přát. Technici budou také odnést balení.

Pro muže, 2 nebo dodávka a instalace služby, prosím, zavolejte nám, pokud váš domov ve 2 nebo vyšší nebo má neobvyklý přístup okolnosti na 0843 155 0800.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.