Yamaha hudební nástroje

Gear4music.com

Yamaha vznikla na konci devatenáctého století, a je dnes jedním z největších jmen v hudebním světě. Ačkoli značka začínala s klasickými a akustickými nástroji, Yamaha také získala velký respekt ve světě kytar, baskytar a syntezátorů, jakož i v jiných oblastech hudebních nástrojů. Zobrazit všechny informace

Nejprodávanější Yamaha

První 27 výrobky zobrazeny

O Yamaha hudebních nástrojů

Yamahasi kořeny lze vysledovat zpět do roku 1887, kdy Torakusu Yamaha byl požádán, aby opravit místní školy harmonium. Rozhodnutí vybudovat sám jeden Yamaha zrodila legenda. Dnes přes neustálé inovace a technologický náskok, Yamaha se stala světově největších a nejúspěšnějších výrobců kvalitních hudebních nástrojů.

Yamaha piana, Žesťové a dřevěné dechové nástroje se hraje mnoho z nejlepších koncertních umělců světy a Yamaha Pro Audio vybavení lze nalézt v mnoha světových nejlepších nahrávacích studií. Po zavedení jejich rozsah klaviatury v osmdesátých letech, klávesnice se stal jedním z nejprodávanějších hudebních nástrojů v dějinách a klávesnice dnes jako série PSR tento trend i nadále.

Přesun k elektronické bicí trh, Yamahasi DTXplorer sada se stala velmi populární s našimi zákazníky, nabízí vysoce kvalitní zvuky v jednoduchý a kompaktní design. Velký výběr z Yamaha hudebních nástrojů skladem jsme si jisti, najdete produkt přímo pro vás.