Hudební nástroje Yamaha

Gear4music.com

Pověst spolehlivosti. Na hudební nástroje Yamaha se můžete spolehnout každý den. Jádrem této řady jsou klávesy, elektronické bicí soupravy a akustické kytary. Pokud si je koupíte u společnosti Gear4music, získáte také standardní dvouletou záruku. Zobrazit všechny informace

Nejprodávanější Yamaha produkty

První 28 výrobky zobrazeny

O hudebních nástrojích Yamaha

Kořeny Yamaha lze vysledovat zpět až do roku 1887, kdy byl Torakusu Yamaha požádán, aby opravil místní školní harmonium. Rozhodnutí vybudovat jedno své vlastní učinilo Yamahy legendou. Dnes se i přes neustálé inovace a technologický náskok stala Yamaha se světově největším a nejúspěšnějším výrobcem kvalitních hudebních nástrojů.

Yamaha piana, žesťové a dechové nástroje využívá mnoho z nejlepších koncertních umělců světa a Yamaha Pro Audio vybavení lze nalézt v mnoha světových nejlepších nahrávacích studiích. Po zavedení jejich rozsahhlé klaviatury v osmdesátých letech se klávesy staly jedním z nejprodávanějších hudebních nástrojů v dějinách a klávesy si dnes jako série PSR tento trend drží i nadále.

Přesun na trh s elektronickými bicími zvládla Yamaha DTXplorer sada, a stala se velmi populární u našich zákazníků, nabízí vysoce kvalitní zvuky v jednoduchém a kompaktním designe. Velký výběr z Yamaha hudebních nástrojů máme skladem, a jsme si jisti, že zde najdete produkt přímo pro vás.