Hudební nástroje Yamaha

Gear4music.com

Renomé spolehlivosti. Můžete se spolehnout na hudební nástroje Yamaha při hraní každý den. Jádrem jejich práce jsou klávesy, elektronické bicí soupravy a akustické kytary. Pokud si zakoupíte jejich na Gear4music, také dostanete naši dvouletou záruku jako standard. Zobrazit všechny informace

Nejprodávanější Yamaha produkty

První 27 výrobky zobrazeny

O hudebních nástrojích Yamaha

Kořeny Yamaha lze vysledovat zpět až do roku 1887, kdy byl Torakusu Yamaha požádán, aby opravil místní školní harmonium. Rozhodnutí vybudovat jedno své vlastní učinilo Yamahy legendou. Dnes se i přes neustálé inovace a technologický náskok stala Yamaha se světově největším a nejúspěšnějším výrobcem kvalitních hudebních nástrojů.

Yamaha piana, žesťové a dechové nástroje využívá mnoho z nejlepších koncertních umělců světa a Yamaha Pro Audio vybavení lze nalézt v mnoha světových nejlepších nahrávacích studiích. Po zavedení jejich rozsahhlé klaviatury v osmdesátých letech se klávesy staly jedním z nejprodávanějších hudebních nástrojů v dějinách a klávesy si dnes jako série PSR tento trend drží i nadále.

Přesun na trh s elektronickými bicími zvládla Yamaha DTXplorer sada, a stala se velmi populární u našich zákazníků, nabízí vysoce kvalitní zvuky v jednoduchém a kompaktním designe. Velký výběr z Yamaha hudebních nástrojů máme skladem, a jsme si jisti, že zde najdete produkt přímo pro vás.