DISK Samson XML410 - 6kanál Powered Mixer

7 076 Kč RRP 11 308 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK Samson XML410 - 6kanál Powered Mixer

Podrobnosti

Potřebujete-li moci... XML410 - Samsonovu XML410 6-Channel motorový mix zahrnuje pevné profesionální zvuková posílení s nízkou hmotností, konstrukční zesilovač třídy d se odlišuje od zbytek smečky. Pomocí nejnovější inovace v mixéru efekty, vyrovnávací a zesilovač technologie, XML410 nabízí optimální pohonu možnost za bar, klub nebo výkonu místo konání. Tyto rysy ztěžují XML410 kdy nadace náš všestranný a spolehlivé linie s pohonem míchačky.

Produkt Ref: 18261

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

XML410 začíná s 6 kanály a 400 wattů energie. Obsahuje vestavěný studiové kvality 24-bit DSP stereo efektů s 100 digitální přednastavení doplnění vokální a instrumentální výkony. Poskytuje čisté a jasné, zdravé reprodukce a Studiová kvalita zpracování se díky premium low-noise mic prezesilovače, phantom power, 3-band EQ a DSP na každém kanálu. Kromě toho systém využívá grafické EQ 7-band na jeho hlavní výstup. Konečně XML410 je vybaven 1/4 palce reproduktor výstupy.

XML410 je konstruován s uzavřeným drsný, vysoká dopad polypropylen, se dvěma úchyty vhodné provést pro snadný přenos. Díky k návrhu, chytrý úplatkářstvím, můžete také, naklonit jednotky zpět a provozovat své kontroly s větší lehkostí.

Všechny tyto funkce zajistí spolehlivý výkon večer ze XML410.

Sílu a jednoduchost

XML410 byla navržena pro jednoduché, širokopásmové živý zvuk posílení v různých aplikacích. Zaručuje to nesmírně mocný, zvukově čistý a vysoce mobilní zvuk se bez potíží. Karaoke divy, zpěvák/skladatelů, DJs a celé kapely mohou všichni ocenit jeho vestavěné efekty, prezesilovače, phantom power a EQ, zejména v menších místech, kde jsou minimální, čas a prostor pro externí moduly. Kromě toho XML410 pořídili design usnadňuje umístit na scéně, takže můžete vyladit váš výkon, stejně jako zobrazit a účinně jednat, jeho ovládacích prvků.

Příkaz zprávy

Velení pódium a zasedací místnosti nebo kazatelna s XML410. Když pomocí svého mluvčího 1/4 palce výstupy integrovat do mixéru do PA systém, XML410 poskytuje dokonalé řešení pro obchodní profesionály vedoucí žádný druh prezentace nebo domu uctívání aplikací. Bez ohledu na aplikaci (prezentace, firemní akce, kázání, modlitební setkání, atd.) XML410 vám umožní zřetelně tlumočit váš vzkaz.

Vědomosti představují moc

Systém disponuje vedle studentů, učitelů a profesorů pomocí XML410 v některých ze stejných okolností jako obchodní profesionály (prezentace, vzdělávací akce), některé funkce jedinečné hudební vzdělání. Jednotka je ideální pro posílení vzdělávací komplety. Také XML410 lze také nastavit přehrávání, analýza a ocenění hudebních nahrávek mnohem více interaktivní a vzdělávací.

Mobilní mix

Mimo výrobu bezvadné zesílení zvuku, XML410 se Elements přenositelnost ideální místo pro bezpočet rekreační využití. Venkovní funkce nepředstavují žádný problém pro XML410. Blok, sportovní akce, mají strany a záležitostech odhánění nyní možnost, praktičtější a stále ještě nesmírně přenosné mixy.

Když potřebujete sílu, XML410 6-Channel motorový Mixer tedy všestranný a spolehlivým pohonem mixer k dispozici.

Funkce/specifikace:

  • 6-channel, 400 wattů powered mixer
  • Odlehčená konstrukce zesilovač třídy d
  • Studio kvalitní 24-bit DSP stereo efektů 100 vybrat přednastavení
  • Low-noise mic pre-zesilovače, phantom power, 3-band EQ, DSP pro každý kanál
  • obrázek 7-band EQ
  • 1/4 palce reproduktor výstupy
  • Pevná konstrukce s dvěma úchyty vhodné provést pro snadné dopravní

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.