DISK Samson Voice-Over a Podcasting Bundle - exkluzivní Gear4music!

2 520 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Ideální pro začátečníky.
  • Studio Arm a sluchátka od Gear4music.
  • Samson USB Mic, žádné rozhraní.
  • Přímočará záznam řešení.
  • .

DISK Samson Voice-Over a Podcasting Bundle - exkluzivní Gear4music!

Podrobnosti
Tento sada byl navržen pro lidi zajímají Voice-Over nebo Podcasting. Nabízí vše, co potřebujete vytvořit voice-over a podcastů na začátečnické úrovni. Součástí mikrofon je USB, což znamená, že můžete jednoduše připojíte k počítači, nahrát software a můžete vyrazit. Sluchátka a Studio Arm oba vyrábí Gear4music a jsou vynikající pro použití doma a projekt studia.

Produkt Ref: 50052

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Gear4music Studio Arm

Tento velmi kvalitní stojan z Gear4music je ideální pro studio, rozhlasu, vysílání nebo domácí studio použití. Standardní 16mm vlákno, 350 stupňů rotace a jak svorku a šroub v základech to je neuvěřitelně univerzální stojan.

Samson CO1u USB mikrofon

Za vůbec poprvé hudebníků, kteří nahrávat hudbu v počítačích mají jednoduchý, cenově dostupný způsob, jak zachytit vysoce kvalitní vokální a akustické nástroje představení.

Bezproblémová integrace byl nápad, a byl získán tím, že vytvoří Studiový kondenzátorový mikrofon, který může být zapojen do jakéhokoli počítače s ne/oddálení políčka, žádné drahé počítače před zesilovačů, jen USB kabel.

C01U kondenzátorový mikrofon je založena na našich divoce úspěšný C01. Nabízí 19mm vnitřní šok připojené membrána s kardioidní vyzvednout vzorek zajistit ryzí studiové kvality nahrávky.

C01U funguje perfektně na jakémkoliv počítači Mac nebo PC a s libovolnou aplikací softwaru DAW. Řeší okamžitě obrovský problém pro uživatele mnoha laptopech, z nichž mnohé mají žádné jiné vstupní metody pro zvuková vybavení.

Musí být pro každý hudebník na cestě nebo v projektu studio, C01U nabízí řešení pro více než jen hudebníci. Mic otevírá možnosti pro každého, kdo zaznamenává zvuk, Podcasters, novináři, studenti a podnikatelé přidáním zvukových souborů na webové stránky a multimediální prezentace.

Gear4music sluchátka

Stereo sluchátka HP-170 podle Gear4music lze použít pro širokou paletu zvukových aplikací, včetně nástroje hrát, studio a živé práce nebo jako univerzální sluchátka. S mini jack připojení a 1/4 "jack adaptér umožňující připojení k celé řadě vybavení a pod 20, jsou k dispozici za velmi příznivou cenu.