DISC sE Electronics přenosné nahrávací Studio sada

  • Video 1
7 063 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Kompletní domácí Studio nahrávání sada.
  • Ultra přenosný pro hudebníka na cestách.
  • Focusrite 2i2.
  • sE vokální sada elektronické x 1.
  • Reflexe filtr, mikrofonní stojan a kabel

DISC sE Electronics přenosné nahrávací Studio sada

Podrobnosti
Tento sada je určen pro hudebnika, ktery chce byt schopni vyrabět sve custom ukazky v pohodli customho domova. Rozhrani, současti je Focusrite 2i2 a je idealni pro připojeni mikrofonů, nastrojů a vnějšich vstupů. Pre zesilovače jsou velmi čiste a umožňuji skutečny čisty zaznamenany signal. Pochvalit rozhrani jsme zařadili take sE elektronika X 1 Studio sada. X 1 nabizi zlate prskal kapsle, ktera byla ručně postaveny plne techniků dovednosti pro kvalitnějši a přesnějši nahravku. To zahrnuje take odraz filtr, pop štit, stojan a kabel.

Produkt Ref: 45485

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Focusrite 2i2

Kvalitni předzesilovač

S navrženy některe z nejpopularnějšich mikrofon předzesilovače v průmyslu, Focusrite vam transparentni, nizkou hlučnosti a nizke zkresleni předzesilovač našli nejen v Scarlett 2i2, ale i jejich vlajkova loď Firewire rozhrani, tekuteho Miloslav 56. Je tu spousta dostupnych prostor, ktery je vhodny pro přesun civka, kondenzator a stuha mikrofony bez ohledu na zdroj. Phantomove napajeni je k dispozici pro mikrofony, ktere ji potřebuji.

Na čelnim panelu Neutrik kombinace vstup

Předni panel Neutrik kombinace vstup lze použit k připojeni linky a nastroj urovně signalů, stejně jako mikrofony. Diky tomu je idealni pro zaznam vystupu syntezator nebo faze klavir, zatimco na pohybem přepinače lze obstaravat potraviny pro vystup elektrickou nebo akustickou kytaru.

Unikatni Halo signal ukazatele

Jedinečne rysy 2i2 Scarlett halo signal ukazatele, ktere vas informovat, že maš dobry signal uroveň pro nahravani. Červena znamena, že vaš signal je ořiznuti, a že by měly snižit zisk. Halo se na okamžik zase jantarově jako uroveň vrati na zdrave urovni, na kterem mistě to zezelena.

Velke možnosti sledovani

Ziskejte hmatove kontroly pro hlasitost reproduktorů s točitko velky monitor. Vysoce kvalitni sluchatkovy zesilovač zajišťuje čisty ještě silny signal do sluchatek připojen k zasuvce na čelnim panelu. Přepinač přime sledovani směruje zvuk přimo ze vstupů do sluchatek a reproduktorů vystupů, což umožňuje sledovat přichozi signal s nulovou latenci.

sE Electronics X 1

SE Electronics vokalni sada zahrnuje:

  • sE X 1 kondenzatorovy mikrofon
  • Kovovy Pop filtr
  • Šok hora
  • 3m kabel mikrofonu

Navržen tak, aby vynikajici vysledky za mužsky a žensky zpěv, jakož i akusticke nastroje, X 1 kondenzatorovy mikrofon ma 10 dB pad a nizke basovy filtr, vyrobene z vynikajiciho kapsle po utlumeni černou barvou nabizejici vynikajici citlivost a extremně nizkou urovni hluku.

Rozhodujici čast nahravani vokaly, sE Metal Pop filtr přesměruje jakekoliv ultranizke frekvenci vybuchy opoušti svůj pěvecky vykon nedotčena a bez a nizke frekvence 'pop' zvuky. Vyrobeno z kovu, filtr je louvered v mirnem uhlu a je mimořadně trvanlive a snadno se čisti.

Baleni obsahuje take Shock Mount přizpůsobi sE elektronika X 1 Mic a Mic kabel 3 m na delku.

sE Electronics RF-X odraz filtr

Reflexe X je akusticke upravy vybaveni, ktere chrani kvalitu nahravky a chrani proti nechtěne zvukove prostředi. Jejich patentovany design pro RF-X je nyni použivaji v profesionalnich studiich po celem světě.

RF-X je cenově dostupnějši a přenosne verze průmyslu sE standardni RF-Pro. Lehke tělo a svorku shromažděni znamena, že že kabině je jednoduchy a snadno ovladatelny. Čtyři vrstvy akusticke filtr se sklada z vnějši panel, vlněne textilie vrstvy, vrstvy vzduchu propast a vnitřni akusticka pěna. Tento jedinečny design zajišťuje, že vaše nahravky budou vykazovat teměř nulove zvukove zabarveni.

RF-x upinaci prostředky stanku lze vertikalně namontovana na stojan na mikrofon takže idealni volbou pro hlasovy zaznam

Take současti

Stojan mikrofonu, Kabel mikrofonu
Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.