Steinberg Cubase Artist 7.5 s zdarma Upgrade na 8 na registraci

 • Video 1
6 934 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Steinberg Cubase Artist 7.5 hudební produkci Software.
 • Ideální pro producenty, inženýry a skladatelů.
 • Zdarma Upgrade na 8 na registraci.
 • Nové a zdokonalené Channel Strip EQ

Steinberg Cubase Artist 7.5 s zdarma Upgrade na 8 na registraci

Podrobnosti

Cubase Artist 7.5 nabizi řadu osvědčeny střih a sekvenovani nastroje založene na stejne zakladni technologie použivany hudebniky po celem světě. Cubase Artist je bezkonkurenčni ve sve cenove kategorii pro sve přijemne uživatelske rozhrani, vykonnost a inspirujici nastroje. Cubase artist 7.5 je idealni volbou pro soloveho umělce, kapely nebo projektu studio majitele.Produkt Ref: 42071

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Prosím všimněte si, že vám bude automaticky aktualizován na Cubase Artist 8 na registraci

Nové Cubase Artist 8

Vylepšený Windows zpracování

Cubase Pro 8 zavádí nový windows zpracování paradigma, včetně nového pracovního prostoru organizátor, který je pro efektivnější pracovní postup. Windows lze volně umístěny na displeji a maximalizovat, obnovena, minimalizováno, vedle sebe a cyklicky střídají pomocí standardních příkazů systému Windows OS. Systém Windows bude nyní také skupina Cubase okna na hlavním panelu Náhled obsahu okna a zobrazit mini ikony. Režim "Vždy navrchu" nyní organizuje menší plug-in windows i v případě, že práce s maximalizované windows MixConsole.

Nové funkce v místě vykreslení

Nové funkce v místě vykreslení umožňuje snadno odrazit MIDI a audio části. Můžete definovat přesně o tom, co patří například vykreslení in a track FX v nově vytvořené události. Aktivační příkaz a nová zvuková stopa je vytvořen s všechny nastavení efektů nakopírován přes z původní zdroj stopu plus vykreslený zvukové události, včetně neporušené událostí hranice.

ASIO stráž 2

ASIO stráž 2 používá nízké latence na kolejích kde čekací doba záleží při použití větší latence, která šetří výkon pro přehrávání skladby. Je nyní podporuje nástroj skladeb včetně multi timbral a ukázkové nástroje, které funkce streaming disku, stejně jako všechny živé vstupy nezávislé kanály. Vnitřní vyrovnávací paměti ASIO-stráž byla rozšířena na zlepšení výkonu zpracování zvuku. Jednoduše zaznamenávat a sledovat v reálném čase i na CPU náročných projektů.

VST basy zesilovač

VST basy zesilovač přináší obsáhlou sbírku zesilovačů, kabiny a boxy dupat, přinášející ty klasické křupavé rockové tóny nebo jemnými, funky krémové tóny a vše mezi nimi. VST basy zesilovač přichází s šesti zesilovač modely a čtyři klasické reproboxy nahrál s osmi různých mikrofonů a mikrofon postoje k reprodukci jedinečný charakter jejich originálů. Vytvořit kompletní nastavení, skládající se ze zesilovače, více než 20 klasických dup pole efekty, reproboxy, mikrofon modely a pozici.

Správce modulu plug-In

Nový Správce modulu plug-in umožňuje uspořádat, seřadit a seskupit efektů a nástrojů na nejvyšší úrovni nebo ve custom podnabídky, making hledání plug iny, jednodušší a nechat zaměřit na to, co je opravdu důležité. Vytvořit několik kolekcí jako dílčí sady všech instalovaných efekt a nástrojů a snadno mezi nimi přepínat.

Vylepšený Channel Strip EQ

Kanál strip EQ modul poskytuje další myší nad hodnotu komor pro zisk, frekvence a ekvivalent v poznámce hřiště. Zadejte rozteč noty nebo cent hodnoty místo Hz frekvence pro každé pásmo. Pre sekce nyní nabízí volitelné sjezdovek 6, 12 (výchozí), 24, 36 a 48 pro vysoce cut a nízká cut.

Vícepásmové Expander

Vícepásmové Expander umožňuje změnit dynamický rozsah vašich skladeb. Zvolte jiné nastavení pro každý ze čtyř dostupných frekvenčních pásmech nezávisle k vytvoření širší dynamický rozsah nebo jednoduše snížit nežádoucí šum. Vícepásmové Expander najdete také bez latence živou režim, který umožňuje použití plug-in v běžném prostředí.

Inovované DeEsser, vícepásmové kompresor a Tuner

DeEsser je nyní k dispozici jako modul channel strip a přidává podporu plné boční struny, umožňuje omezit na vysoké a nízké frekvence, a velmi praktický náhled funkce, která se hraje pouze signál, který odstraní. Vícepásmové kompresor nyní podporuje vyhrazené boční řetězení s možností nastavení a sledování aktivační frekvence individuálně pro každý ze čtyř kapel. Aktualizované Tuner modul plug-in nyní nabízí Bleskové ladění mód, přizpůsobitelné základní frekvence a větší displej pro lepší čitelnost.

Upraveno Track List a inspektor

Přepracovaný seznam skladeb a inspektor nabízejí nyní lepší čitelnost. Názvy skladeb jsou snadněji najít a redukovaná sada ovládacích prvků skladby v seznamu stop snížilo množství nadbytečných informací. A s nové konfigurace karty pod seznam stop, který můžete okamžitě přepínat mezi různými trať řídí konfigurací. Zobrazí se pouze to, co je třeba vidět v určité pracovní situaci.

Nový panel nástrojů Allen Morgan Pop-Rock

Allen Morgan má přijít s novým pop a rock stylu stavebnice vám pomohou získat maximum z vaší nové nástroje a pomoci vám překonat skladatel obávaný bloku. Allen Morgan Pop-rockových nástrojů je dodáván s 30 stavebnice, každý s 25 až 30 audio a MIDI smyček, které jsou směrovány do předdefinované nástroje včetně nastavení pás a míchání kanálů. Perfektní pro, když hledáte inspirativní nového materiálu!

Další nové funkce patří:

 • Quadrafuzz v2
 • Groove Agent SE 4 akustické Agent
 • MIDI Tempo detekce
 • Dokovatelný nástroj Rack a MediaBay

Funkce a technické údaje

 • Kompletní hudební produkce systém, nabízející řadu vynikající audio/MIDI, nahrávání, úpravy a směšování nástroje
 • Přiřknout získaní 32-bit plovoucí audio motor s až 192 kHz, pružné směrování a plně automatické zpoždění vyrovnání
 • Podporuje 128 MIDI a 64 souběžných audio stopy
 • MixConsole poskytuje hvězdnou směšovací zkušenost s plnou flexibilitu a integrované EQ/dynamika
 • 8 vynikající virtuální nástroje s více než 2600 zvuky
 • Obsahuje sadu 53 audio a 18 MIDI VST efekty procesory
 • Akord stopa a akord pads pro snadné akordové vytváření a řízení
 • Obsahuje desítky přednastavení a tisíce MIDI výstavba smyček
 • Efektivní skóre úprav sadu funkcí
 • Tisíce MIDI výstavba smyček jako stavební kameny pro vytvoření písní v jen pár kroků