DISK Steinberg Cubase Artist 7,5 UG1 z prvků 6/7, základní 4/5

 • Video 1
4 587 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Cubase Artist inovace z prvků 6/7, zakladni 4/5 na 7,5.
 • Idealni pro producenty, inženyry a skladatelů.
 • Nove LoopMash Audio Mangler.
 • Zahrnuje Groove Agent SE 4 bici Szesilovačler.
 • Přišti generace HALion Sonic SE 2

DISK Steinberg Cubase Artist 7,5 UG1 z prvků 6/7, základní 4/5

Podrobnosti

Cubase Artist 7.5 nabizi řadu osvědčeny střih a sekvenovani nastroje založene na stejne zakladni technologie použivany hudebniky po celem světě. Cubase Artist je bezkonkurenčni ve sve cenove kategorii pro sve přijemne uživatelske rozhrani, vykonnost a inspirujici nastroje. Cubase artist 7.5 je idealni volbou pro soloveho umělce, kapely nebo projektu studio majitele.Produkt Ref: 42220

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Další informace v naší exkluzivní video ukázky

Cubase Artist 7,5

Cubase Artist 7,5 byla vyrobena tak, aby hudebníci, producenti a inženýři nástroje, které potřebují pro svou práci na nejvyšší možné úrovni. Nové funkce byly přidány k zefektivnění procesu tvorby hudby. Nejen to, aby proces jednodušší, ale i rychleji. Steinberg vytvořily nové funkce, které umožňují spravovat své skladby a myšlenek v jistém smyslu mnohem intuitivnější.

Funkce, jako je režim viditelnosti stop umožňují vybrat jaké stopy, které chcete vidět. Velké projekty může dostat matoucí, když máte vysoký počet stop. Stopa viditelnost lze použít k zjednodušení uspořádat okna a umožňují zaměřit se na zbývající stopy. Může to být chtít skrývat všech skladeb, MIDI nebo dokončena verze, zaznamenané na zvuk. Chcete-li tento vstoupit kartě viditelnost stopy a de-SELECT bílé tlačítko vedle každé stopy, které chcete skrýt.

Nástroj (t) stojanu 2.0 v Cubase Artist 7,5 aktualizoval způsob, jakým pluginy jsou otevřeny. Když přidáte VST do stojanu VST, odpovídající skladby je také přidán do projektu okna a naopak. Nástroj skladby mají nyní více výstupů pro každý nástroj, který lze snadno vybrat.

TrackVersions

TrackVersions byl navržen tak, aby vám umožní pracovat na různých verzí téže trati, při zachování stejné nastavení. Nyní jste schopni vytvořit, přejmenovat a správě paralelní verze z uvnitř kanálu rozevírací. To znamená, že můžete například zaznamenat více basové linky na stejném kanálu a použití rozbalovacího vyberte ten nejlepší. Nebo byste mohla pracovat na různé vokální skladby a nutnosti předkládat různé verze. TrackVersion místa alternativní verze nahrávek po ruce, kde je potřebujete. Tento proces umožňuje zrychlit vaše workflow a pracuje s audio, MIDI, nástroje, akord, tempo a podpis stopy.

Aplikace Groove Agent SE 4

Cubase Artist 7,5 nyní obsahuje nový Groove Agent SE 4, v návaznosti na velmi úspěšné Groove Agent jedna. Skvělá věc, o Groove Agent je jeho snadné použití. To byl navržen tak, aby podobat MPC a mapy pro dokonalé integraci. To umožňuje začít dělat beaty rychle přirozeným způsobem a nemají pocit, že jste byl omezován složité menu a procesy. bicí Machine je jen tak dobrý jako jeho zvuky a tyto zvuky byly navrženy a zaznamenal některé z nejtalentovanějších inženýrů, které jsou k dispozici. To znamená, že můžete jít od stanovení tuku Hip Hop beaty a pak přepnout na groovy funk Beats s lehkostí.

HALion Sonic SE 2

HALion Sonic SE 2 je nová a aktualizovaná szesilovačler pro Cubase Artist 7.5. To byl navržen tak, aby přístup k široké spektrum nástrojů a je ideální pro skladatele, kteří potřebují velkou paletu zvuku. Rozhraní bylo uspořádání dát uživateli rychlý přístup k nástrojům od integrovaného prohlížeče. HALion Sonic SE 2 nyní může pochlubit 8 efekt nových typů, které zahrnují: páska sytost, Wah Wah, automatický filtr, krok Flanger, Ring Modulator, Octaver, Vintage Ensemble, obálka Shaper a klasické ale lepší efekt Rotary

LoopMash FX

LoopMash dorazila na mandl a kaše stopy se jako nikdy předtím. Toto nové vybavení pro malou sonic mučení byl vytvořen tak, aby přidat to extra bit randomizace k hudbě. Tyto FXs pomoci zvýraznit rytmy, melodie a dokonce i hlavní kanály. Až minutu FX styly jsou ideální pro Dubstep a electronica, přidání konce, páska zastaví a zasekává. LoopMash byla určena pro použití v ateliéru, ale opravdu ožívá při použití v běžném prostředí. Všechny parametry mohou být mapovány na jakýkoliv MIDI kontrolér a v reálném čase.

Zjevení Reverb

Vyvinutý znovu zvuku klasických FX jednotek, zjevení Reverb dodá jiskru na trať. Steinberg pracovali s profesionálním inženýrů a filmu míchačky vyrábět algoritmy, které zní stejně ohromující jako originály jejich napodobování. Reverby slouží ke získání zvukové scény prostoru. Lze použít na cokoli od zpěv, struny na perkuse přidat příjemné hladké prostředí

Magneto 2

Magneto nebyl asi od dob Cubase SX, ale teď Steinberg rozhodli oživit a aktualizovat tuto jednotku. Co máme teď je Magneto 2 nové a lesklé. Kromě s faceliftem, Magneto 2 byla aktualizována produkovat realističtější a přírodní nasycení pásku. Někteří kritici říkají, že digitální je chladný a neživotné, ale už ne proto, že tento malý plugin přidá teplo že pouze analogové pásky mohou produkovat. Magneto 2 má pásmovou propust nastavení, které umožňuje vybrat frekvenční rozsah efektu, který chcete použít. Existuje také Duální režim, který simuluje použití dvou strojů pásky v posloupnosti.

Další funkce

 • 32-bit s plovoucí desetinnou čárkou Steinberg audio engine
 • zvuk 64, 128 nástroj a MIDI skladeb
 • All nové MixConsole zajišťuje dokonalé promíchání zkušenosti
 • Komplexní sada 8 vynikajících nástrojů, 2 400 zvuků
 • Kompletní sada 50 high-end audio a 18 MIDI VST efekty procesory
 • Akord stopa
 • Tisíce MIDI výstavba smyček
 • 5 hodin on-line HD Video tutoriály
 • Požadavky na systém

  Podporované operační systémy

  • Mac OS X verze 10.8/10.9
  • PC Windows 7 / Windows 8.x

  Minimální požadavky na systém

  • Intel nebo AMD Dual-Core CPU
  • RAM 2 GB / 8 GB volného místa na HD
  • USB Port pro USB-eLicencer (licenční Management)
  • OS kompatibilní Audio Hardware
  • DVD-ROM Dual-Layer Drive
  Připojení k Internetu pro aktivaci, nastavení účtu a osobní / registrace produktu