DISK M-Audio oktanové 8 kanál Mic Pre w A/D

15 218 Kč RRP 19 000 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK M-Audio oktanové 8 kanál Mic Pre w A/D

Podrobnosti

8 kanál mic pre/linie/nástroj pre amp s výstupem pro Tools MP3 Option

Produkt Ref: 4861

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Každý z osmi kanálů oktan nabízí preamp technologie v M-Audio DMP3 mic preamp. Každý kanál nabízí připojení zadní panel pro vstup mikrofonu (vyvážený XLR), přímé linkový vstup (vyvážený 1/4 "TRS) a výstup preamp (vyvážený 1/4" TRS). Na čelním panelu také domy 1/4 "TS nástroj vstupy pro kanály 1 a 2. Další přední panel ovládání pro každou z osmi kanálů preamp patří vstupní úrovně knoflík, 20dB pad a 3-segment LED na pomoc v dosažení nejpříznivějších úrovně signálu.

Je jedním z nejdůležitějších rysů nové oktan Tools MP3 Option Lightpipe výstup, umožňuje bezproblémové digitální připojení všech osmi kanálů pro vícekanálový digital equipment, jako ADATs a digitální mixy. Hodiny slovo dva konektory (BNC) poskytují synchronizace s jinými digitálních vybavení, včetně několika oktanů tolik špičkových preamp kanálů podle potřeby. Vnitřní synchronizace sazby jsou volitelné mezi 44,1 kHz a 48 kHz a jednotka otroky na externí synchronizace sazby od 33 kHz až 59 kHz. Samozřejmě individuální preamp auty na každém kanálu také umožňují připojení na jakýkoli typ analogového mixy nebo zapisovač s 1/4 "linkových vstupů. Linkových vstupů umožňují oktan sloužit jako 8-channel A/D prevodník, stejně.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.