DISK IK Multimedia iRig MIDI MIDI rozhraní

1 192 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Funkce exkluzivní MIDI thru přístavu.
  • iOS kompatibilní a Core MIDI kompatibilní.
  • Poplatky přes Micro USB port.
  • Kompatibilní s aplikací jako GarageBand a SzesilovačleTank

DISK IK Multimedia iRig MIDI MIDI rozhraní

Podrobnosti

iRig MIDI je velmi standardní jádro MIDI rozhraní pro iOS, která spojuje kompatibilní vybavení MIDI pro iPhone, iPod Touch a iPad.

Produkt Ref: 21963

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

iRig MIDI připojuje MIDI klávesy, bicí automaty, bicíe pads, šlapat desek a více na iOS vybavení ovládat nejen součástí SzesilovačleTank zdarma (přes stáhnout z app store), ale také svět MIDI kompatibilní apps jako takový GarageBand ®. IOS aplikace lze také použít k ovládání externího MIDI vybavení, jako jsou zvukové moduly, DAW a osvětlovací systémy přímo z mobilního vybavení.

iRig MIDI je pouze kompaktní iOS MIDI rozhraní, sportovní 3 porty MIDI: IN/OUT/THRU. Připojují se k jakékoli standardní MIDI konektory pomocí zahrnut 2 x 1,6 m/5.2 "kabely. iRig MIDI má také 2 LED diody pro zobrazení aktivity MIDI IN a OUT portech.

iRig MIDI poskytuje také výhradně mikro USB port - s pomocí přiloženého kabelu -, který se připojuje k jakékoliv standardní USB napájecí zdroj tak, že iOS vybavení může zůstat pohonem při dlouhém sezení.

Existuje mnoho způsobů, jak integrovat iRig MIDI do mobilní plošiny pro různé typy hudebníků, jako například: klávesové hráče, výrobci, kytara/basa hráči a zpěváci, abychom jmenovali alespoň některé.

IOS vybavení jako syntezátor/nástroje

Existuje mnoho nástrojů aplikací pro iPhone/iPad a to? s zábavné je hrát na jejich multi-dotykové obrazovky. Ale to je impracticle, pokud jde o jejich použití jako živé nástroje. iRig MIDI má schopnost používat libovolný řadič klávesnice MIDI (od domácí digitální piana pokročilé syntezátory nebo počítače řadiče) jako vstupní zdroj iOS vybavení snadno ovládat nástroj aplikace známým způsobem.

Součástí SzesilovačleTank IOS také nabízí vysoce kvalitní mobilní alternativu k tradičním softwarových a hardwarových zvukových modulů a byla studována od země až do práce jako nástroj živého představení, kde lze přistupovat jako obrovská knihovna 1GB více než 500 ready-to použití zvuků.

IOS vybavení jako drum machine/sekvencer/záznamník

Použít iRig MIDI s bicí automaty, "MPC-styl" pads a drážky boxy. Připojení jednoho z těchto vybavení iRig MIDI Vstup umožňuje hardwarové vybavení hrát nástroj app iOS nebo používat vzorce rytmu externí vybavení s iOS app jako buben a groove zvukový modul. iRig MIDI funguje také jako bezstarostný-až k cvičení MIDI recorder s app zdarma iRig MIDI Recorder.

Případně výrobci mohou hrát MIDI rytmus vzory nebo MIDI sekvence na jejich iOS vybavení a použít externí bicích nebo jakýkoliv MIDI zvukových modulů propojen iRig MIDI výstup jako zvukové moduly.

Použít řadič podlaha s kytara a zpěv aplikace

Připojení k vstupu iRig MIDI MIDI kontrolér podlahy umožňuje uživateli kontrolu efektové zpracování aplikace pro kytaru a basu jako zesilovačliTube nebo vokální zpracování apps jako takový VocaLive, který bude brzy aktualizován příjem MIDI zpráv. To umožní uživateli změnit přednastavení nebo používat pedál řadiče provozovat wah nebo jakýkoliv druh kontrolerů efektů. To také umožňuje klávesnice hráče, DJs a další umělce kontrolovat iOS efekty aplikace bez provedení ruce pryč od své nástroje.

Pokročilé aplikace pomocí MIDI thru

S exkluzivní MIDI thru přístavu iRig MIDI může uživatel vytvářet rozšířené soupravy například současně pomocí iOS vybavení a externí zvukový modul jako zvukové generátory řízena jediné MIDI klávesnice. Nebo nahrávat MIDI představení živě pomocí externího MIDI záznamové vybavení například počítač!

Funkce a technické údaje:

  • Standardní jádro MIDI rozhraní spojuje libovolné hardwarové vybavení MIDI na Core MIDI kompatibilní aplikace
  • Přímé připojení MIDI klávesy, syntezátory, bicí automaty, buben pads, pedál, desky a další pomocí zahrnut 2 x 5.2 "(1,6 m) MIDI 5-pin DIN kabely
  • 3 porty MIDI: IN/OUT/THRU
  • 2 LED pro zobrazení aktivity MIDI in/out
  • Mikro USB portu může účtovat iOS vybavení v provozu

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.