DISC Software produkce základní Cakewalk Sonar X1

2 243 Kč RRP 2 608 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Software výroby základních Cakewalk SONAR X 1

DISC Software produkce základní Cakewalk Sonar X1

Podrobnosti

SONAR X 1 základní má zcela přepracovaným uživatelským rozhraní se stane vytváření hudby rychlejší a snazší než kdy dříve. Vytvořte špičkovou hudební nástroje jako Step sekvencer a Matrix. Epiphone nastavení pracovního prostoru s rozhraním střešní okno. Dej ruce na ovládání s technologií aktivní řadiče (ACT). S mocným sbírky efekty a nástroje pro rozjezd a další dostupné stopy než DAWs stojí dvojnásobek ceny je zásadní SONAR dokonalý způsob, jak si namočit a začít koncipuje své custom mistrovské dílo.

Produkt Ref: 18940

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

KAVKA 2.0 dorazila

Střešní okno - Vítejte v prostoru

Přiznejme si to – neustále míchání a velikosti spousty plovoucí okna je tak posledních deseti let. Právě vhodný pro dnešní hudební produkce, SONAR návrh X 1 bezkonkurenční uživatelského rozhraní urychluje pracovní postup a nabízí čisté a moderní vytvoření prostředí. Střešní okno zavádí další generace prostoru a novou úroveň jednoduchost je předzvěstí poskytnutím inteligentní rozhraní, které se pohybují mimo současný, jediné okno návrhu a rozložení nepořádek.

Prohlížeč - veškerý obsah sjednocené

Zcela přepracovaným prohlížeče veškerý obsah uspořádává do jednoho, snadno spravované místo. Přetažení cokoli, co si lze představit z prohlížeče přímo do prostoru.

Inspektor - najdete co jste hledali

Získáte všechny klip, sledování a data kanálu - centralizované a na dosah ruky. Nový inspektor ukazuje bohatství dat v malé stopy a umožňuje míchání ergonomické stopa. S střešní okno to? s také plně skládací, rozšiřitelný, ukotvit a floatable.

Inteligentní nástroje - pracovat efektivněji ne

SONAR je nástroje byla zcela renovována za X 1. Většina funkcí se nyní provádí jediného provést, že přepínače automaticky na základě kontextu. Výrazně urychluje se úprava a uspořádání tím, že odstraňuje potřebu neustále přepínat nástroje.

Ovládací panel - celková pesar

Access k zásadní funkce rychle a zřetelně nové modulární ovládací panel. Moduly logicky skupiny souvisejících funkcí a mohou být uspořádány podle vašeho přání. Je to plně skládací, rozšiřitelný, ukotvit a floatable.

MultiDock - místo pro všechno

MultiDock je nedílnou součástí střešní okno rozhraní, které umožňuje překladiště a snadný přístup k některé z SONAR? s výhledem na jednom místě. Zobrazení konzoly, Step sekvencer, Piano Roll - dokonce i nástroje a efekty mohou všechny obsažené v rámci jedné konsolidované oblasti. Nejvyšší flexibilitu, MultiDock, samotné lze rychle zhroutila nebo rozšířené a mohou být umístěny i na zcela samostatný monitor.

Screensets - přesně tak, jak si ho pamatuješ

Screensets-projekt pamatovat každou pozici okna, velikost a stav a jsou přístupné přímo z ovládacího panelu nebo pomocí qwerty klávesnice. Výchozí Screensets jsou připraveni jít na jen o veškeré myslitelné produkčního scénáře nebo vytvořit custom Screensets pro sledování, míchání, ruší nebo experimentování. Odvolat vše - přesně tak, jak jste jej zanechali.

Funkce/specifikace:

Další specifikace:

Minimální požadavky na systém:

Operační systém:

  • Aktualizace SP3 systému Microsoft Windows XP (32bitů)
  • Microsoft Windows Vista s aktualizací SP2 (32bitů)
  • Microsoft Windows 7 (32bitů)

Rychlost procesoru:

  • Procesor Intel Core 2 Duo E8200 2.67 GHz/AMD Phenom Quad Core 9750 2,4 GHz

Paměť

  • 2 GB RAM

Rozlišení obrazovky:

  • minimální 1280 x 800

Místo na disku:

  • 200 MB pro instalaci (15 GB pro plnou instalaci)

Média disk

  • DVD-ROM, DVD /-R nebo DVD /-RW mechanika pro instalaci