OFFLINE Line 6 Spider v. 240 kytarové kombo

 • Video 1
11 901 Kč RRP 14 782 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • 2 x 12" reproduktory a 2 výškové reproduktory vysokofrekvenční dát ostrost.
 • 240-Watt Combo zesilovač s aktualizovanou modelování a palubní účinky.
 • Wireless-Ready pro výběr Line 6 relé vysílače a 2 XLR výstupy.
 • 128 vytvořené přednastavení zahrnují kultovní soupravy & tóny klasické umělce.
 • USB Audio nahrávání & přehrávání s Mac, PC, Android a iOS

OFFLINE Line 6 Spider v. 240 kytarové kombo

Podrobnosti

Line 6 Spider v. 240 kytarové kombo je vybaveno systémem full-range reproduktor, který se skládá ze dvou 240 Watt 12" zakázku kytara reproduktory a dva vysoce frekvence tweetery, přináší vynikající čistotou, která bude znít skvěle s elektrika, akustika a hudbou. Vybaven vnitřní wireless , 240 v. Spider je kompatibilní s relé G10T vysílač (prodává se samostatně) umožňuje wireless výkon a eliminuje potřebu vlečné kabely. Vybírejte z více než 200 nově rafinované zesilovače, kabiny a efektové a rychle vytáčení v dokonalý tón pomocí jednoduchých ovládacích prvků barevně. Tento univerzální zesilovač je také nabitý více než 100 speciálně navržených přednastavení včetně kultovní soupravy, umělec postavený tóny a Line 6 originály. Dva další XLR výstupy umožňují přímé připojení k PA pro čistý zvuk bez rušení. Spider V 240 nabízí také USB audio nahrávání a přehrávání s Mac, PC, Android a iOS vybavení, stejně jako vestavěný tuner, metronom a reálné bubeník smyčky, takže je ideální pro cvičení, rušení a také nahrávání.

Produkt Ref: 79747

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Vlastní reproduktory přináší projekce síly

Na rozdíl od ostatních v nové série Spider V, Spider V 240 je větší bratr a má velikou sílu vybaven systémem full rozsah reproduktoru, který se skládá ze dvou zakázku kytara reproduktor 12 "a také dva vysoce frekvence tweetery. Tato výkonná kombinace vám poskytne dokonalý hlasitost pro všechny živé vystoupení a nahrávání. Její vlastní navržený reproduktor znamená, že váš zesilovač bude znít skvěle s elektrika, akustika a hudbou. Kromě toho tento inovativní reproduktorový systém umožňuje vás hrát svou oblíbenou hudbu, stejně jako praxe vaše kytara, která je ideální pro cvičení na hudbu.

Wireless-připravené v sekundách

Stejně jako s ostatními v této sérii, Tato inovativní zesilovač je také vybavena vnitřní wireless přijímač, který je kompatibilní s relé G10T vysílač (prodává se samostatně) making váš představení wireless. To wireless vysílač eliminuje potřebu pro vlečné kabely, které mohou způsobit nebezpečí a vliv zvuk. Relay G10 vysílač pracuje s téměř všechny typy kytara, které mají typické 1/4" jack výstup, který se používá na většině pasivní a active nástroje. Bude wireless nikdy nebylo jednodušší nebo snadné!

Rychlé & známé ovládací Elements

Spider V 240 nabízí jednoduché snadno k použití control možnosti s barevně control. Tato funkce je obzvláště ideální pro tmavé fáze kde je špatné osvětlení. Vyladění nastavení a parametrů přímo na zesilovač pomocí tradičních knoflíky a intuitivní editační rozhraní.

Obrovské tónové možnosti

Spider V 240 vám umožní vybrat si z více než 200 nově rafinované zesilovače, kabiny a účinky včetně comp, Distortion, modulace, Delay, rozteč/Syth a Reverb. Tento velký výběr palubní účinky eliminuje potřebu pro pedály a proto vaše nastavení času vánek. Kromě toho tento 120 Watt zesilovač nabízí XLR přímý výstup, který umožňuje přímé připojení k PA, aby dokonalý tón.

Okamžitě inspirativní tón

Spider V 240 je také vybaven celou škálu umělec předvoleb, které byly vytvořeny mnozí dnešní nejžhavější kytaristů, stejně jako kultovní Rig přednastavení založených na neuvěřitelné nastavení z legendární písně a alba. Kromě toho výběr standardních předvoleb umožňují dosáhnout klasické Line 6 originály, které bude znít skvěle v jakýkoli druh hudby.

Vylepšené přednastavení technologii Variax® Acoustic

Pavouk V nemá jen znít skvěle s elektrické kytary, ale také nabízí vylepšené akustické předvoleb, které jsou navrženy s akustickou technologií Variax®, vynášení tonální kvality akustická kytara. Vytáčení účinky, jako je delay a reverb vám pomůže mít Průměrný akustický zvuk na vyšší úroveň. Pavouk V přináší akustický tón s hloubky a jasnosti, že pravidelné elektrické zesilovače jednoduše nemohou rovnat, zvýšení celkové univerzální zesilovač a eliminuje potřebu další zesilovače.

Vestavěný Extras

S extra funkcemi, které bude trvat cvičení a na koncertě na další úroveň 240 v. Spider nabízí vestavěný tuner, který poskytuje rychlé a přesné ladění. Tento vestavěný tuner také eliminuje potřebu další pedály, kabely a zařízení. Stačí stisknout tlačítko na předním panelu a naladit. To je zvláště užitečné, když rychle nastavení, nebo znovu ladění během stanoveného. Kromě toho Toto kombo také vám pomůže udržet vaše riffy v čase s palubní metronom a skutečné bubeník smyčky zaznamenal pro hudebníky.

Připojení USB

Další skvělá vlastnost, že 240 v. Spider má co nabídnout, je to USB a možnosti, které vám umožní nahrávat zvuk s Mac, PC, Android a iOS zařízeními. To zaznamenal výkon lze pak sdílet na sociálních médiích (přes telefon nebo počítač), nebo ve směsi s jinými stopy v ateliéru, možnosti jsou nekonečné. Kromě toho Spider V přichází s zdarma Cubase® LE hudební nahrávací software, která vám vše, co potřebujete začít nahrávat kytarové skladby, stejně jako úpravám a míchání skladeb od začátku do konce.

Odolná konstrukce

Kromě poskytování univerzální zesilovač, jeho rysy odolná konstrukce vyztužené tvarované rohy, flexibilní rukojeť a hadříkem klasická šedá mřížka pro optimální přenositelnost.

Funkce

 • Dva 12 "vlastní reproduktory a dva vysoce frekvence tweetery pro vysoké kvalitě
 • 240 w kytarové zesilovače s aktualizovanou modelování a efekty
 • Wireless-připraven pro výběr Line 6 relé vysílače
 • Spoustu hlasitostu pro živá vystoupení a nahrávání
 • Obsahuje vestavěný tuner, metronom a bubeník smyčky
 • 200 + zesilovač a modely FX přistupovat prostřednictvím rychlé a snadné ovládání
 • Přímý XLR výstupy pro připojení k PA ozvučení
 • Full rozsah reproduktory znějí skvěle elektrika, akustika a hudba
 • 128 vytvořené přednastavení zahrnují kultovní soupravy & tóny klasické umělec
 • Všechny zesilovače a efekty zvuky jsou snadno upravitelné přes ovládací Elements na předním panelu
 • USB audio nahrávání a přehrávání s Mac, PC, Android™ a iOS zařízeními
 • Kompatibilní s Line 6 FBV™ 3 a FBV MKII Nožní ovladače (prodává se samostatně)
 • kytara vstup 1/4", výstup pro sluchátka 1/8", 1/8" stereo aux vstup

Specifikace

 • Velikost reproduktoru: 2 x 12"
 • Výkon: 240 w
 • Velikost produktu: 10,7" L x 26,9" W x 21,7" H
 • Hmotnost výrobku: 43 liber
Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.