Luxusni kola zpět akusticke basove připad od Gear4music

1 150 Kč RRP 2 033 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Luxusni kola zpět akusticka baskytara připad.
  • 5Vrstvou Crossgrain překližky.
  • Pozlacene uzamykatelne zamky.
  • Pěna, polstrovane, vrstevnyš lemovane interier.
  • Přihradky přislušenstvi

Luxusni kola zpět akusticke basove připad od Gear4music

Podrobnosti

Tento připad crossgrain 5vrstvou překližky stavebni akusticka kytara s vysoce kvalitni luxusni interier a atraktivni krokodyli kůže styl potahem, poskytuje vysokou uroveň ochrany pro všechny roundback akusticka baskytara.

Produkt Ref: 32839

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Vysoce kvalitní tvrdé věci vyrobeny z překližky 5vrstvou crossgrain, s efektem atraktivní krokodýlí kůže PVC vnější. Tento případ rovněž nabízí luxusní podšívkou, pěnou polstrovaný interiér, přihrádky příslušenství a gold plated uzamykatelné zámky.

Vhodné pro dreadnought styl akustické Basové kytary. Nižší zápas tohoto případu se vejde akustická kytara, který měří méně než 40 cm.

Funkce a technické údaje

Vnitřní rozměry:
  • Délka: 1260 mm
  • Nižší zápas: 400 mm
  • Horní zápas: 300 mm
  • Hloubka: 125 mm

Záruka: 1 rok

Gear4music - revoluce v konkurenceschopné ceny, vysoce kvalitních hudebních nástrojů a vybavení.

Gear4music se spojili s některými z nejlepších výrobců z celého světa vyvinout custom řadu hudebních vybavení. Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům širokou škálu vysoce kvalitních, rozumné ceny hudebních nástrojů.

Pomocí našich mnoha let kolektivní zkušeností jsme vyvinuli širokou škálu nástrojů a vybavení včetně bicích sad, akustické a elektrická kytara, dechové, mosaz, strunných nástrojů a reproduktorových systémů. Jsme hrdí na to, nabídnout následující našim zákazníkům vedle stovky dalších známých značek. Úzce spolupracuje s naší pečlivě vybraných výrobců, se snažíme vyrábět spolehlivé, skvěle znějící nástroje za cenu, která je dostupná pro všechny. Naše hudební vybavení je na stejné náročné standardy, které očekáváte od jiných vysoce ceněné značek - to je podpořeno naší standardní 30 denní záruku vrácení peněz.

Gear4music výrobky jsou vyráběné eticky a zodpovědně splnit očekávání péče světa.