DISK Hagstrom Deluxe-F kytara Amber Burst

12 065 Kč RRP 14 734 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • ZDARMA Guitar Stand

DISK Hagstrom Deluxe-F kytara Amber Burst

Podrobnosti

Unikátní. -Teplé a bohaté tónu rozsahu s podtóny galore, dokonce i když to nefunguje t naváží mnoho a je vánek hrát. Elegantní F-díra a hrazda ocas poskytují dotek akustické elegance! Hagstrom kytary est. 1958.

Exkluzivní nabídka Gear4music: tuto položku objednat, a budete mít zdarma kytara stát

Produkt Ref: 19749

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Hagstrom kytary jsou mezi kytaristů legendární kvůli jejich hratelnosti, krásy a trvanlivosti. Tato nová rodina Hagstrom kytary je založena na takovou pověst s použitím několika jedinečných inovací v materiály a výrobní postupy, které přináší Hagstrom směle do 21. století.

Nová série Hagstrom Select, Vintage a Ultralux znovu mnoho původních funkcí Hagstrom, jsou postaveny na stejné přísným normám funkce a mnoho z téhož jednoznačné tóny, které Hagstrom legenda, že je to.

Všechny modely spoléhat na jedinečné získávání a výrobní koncept. Suroviny a díly pro toto nové série z prvního kurzu dodavatelů a jsou shromážděna k vytvoření originálního Hagstrom kytary, tón a kvalita nejvyšší prioritu.

Všechny návrhy jsou schváleny Karl Erik Hagstrom, dřevo pochází ze Severní Ameriky a hardware je zakoupena od horní dodavatelů, USA a Koreje, zatímco snímače jsou vyvinuty v Koreji podle K. E. Hagstrom s přesnou specifikací

To nefunguje t musí být komplikované zábava! Mocný tón, rychlý, jednoduchý a snadno se hrát, zachovala různých"barva

H-rozšíření:

Hagstrom elektrická kytara patří společnost s patentovaný H-expandér truss rod. Poskytování napětí na konci a spuštěn po celé délce na krk, tuhé a přesto lehké slitiny truss rod umožňuje velmi nízké akce a tenký krk, a dva faktory, které v rámci v vydělávat Hagstrom svou pověst jako svět s nejrychlejší hrál na kytaru

Stroj hlavy:

Zajištění přesné ladění, Hagstrom s exkluzivní 18: 1 převodový poměr stroj hlavy jsou také obsaženy na všechny elektrické modely.

Fretboard:

Resinator dřevo je dřevo Kompozitní materiál, který je svou povahou homogenní a je stabilnější než jakékoliv standardní dřevěný výrobek. Je to perfektní hmatník materiál, že eliminuje Vlk tóny nebo horké skvrny. Má artikulovaný zvuk jako vysoce kvalitní Ebony bez problémů spojených s Ebony

Materiály:

Hagstrom jsem dřevo zásoby zlepšit zvuk a krásu každého nástroje a používá pouze nejlepší výběr tón lesy. North American Hard Rock Maple, pravděpodobně nejlepší krku dřeva a používá široká, nejlepší luthiers svět dále zvyšuje hratelnosti, trvanlivost a světlé artikulované tón.

Funkce/specifikace:

Tělo & Most:

 • Tělo: 45 mm mahagon uvnitř prázdná strana, baskytara, 10 mm Carved Maple Top, (* plály Maple dýha)
 • Most: Dlouhé cestování Tune-O-Matic s Hagstrom hrazda ocas kus

Krk:

 • Krk: Mahagon, nastavte
 • Hmatník: Resinator dřeva s Hagstrom 6 mm Dot pozici značky
 • Truss Rod: H-rozbalovače
 • Délka měřítko: 24,75 / 628 mm

Snímače & Hardware:

 • Snímače: 2 x Hagstrom custom 60
 • Snímací volič: 3-Way přepínač
 • Ladění klíče: Hagstrom 18: 1 Die obsazení
 • Ovládání: 1 x hlasitost / 1 x tón, přepínač cívka kohout Mini