V režimu OFFLINE Novation Bass stanice II Bundle s Bag KRK KNS-6400 Hphones

 • Video 1
 • Video 2
 • Video 3
12 148 Kč RRP 14 389 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Monofonní analogový syntezátor.
 • Založené na klasické Bass Station.
 • Zahrnuje Novation Bass stanice tašku.
 • KRK KNS 6400 vysoce kvalitní sluchátka.
 • Ideální pro Studio nebo živé práce

V režimu OFFLINE Novation Bass stanice II Bundle s Bag KRK KNS-6400 Hphones

Podrobnosti

Klasický Novation Bass Station Analog Synth přepracoval pro 21.století! S dvěma filtry, dva oscilátory plus třetí dílčí oscilátor, opravu uložit a plně srovnatelné efektové sekce. Přidejte krok sekvencer, arpeggiator, plné velikosti klíče a mocné modulace sekce a máte předpoklady synth, který je postaven na basu, ale mnohem větší schopnosti. Tento svazek zahrnuje také oficiální Novation Bass Station II pouzdro a sluchátka 6400 KRK.

Produkt Ref: 48997

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Novation Bass stanice II Bundle obsahuje

 • Novation Bass stanice II analogový syntezátor
 • Oficiální Novation Bass stanice II Bag
 • KRK 6400 vysoce kvalitní sluchátka

  Klasický Novation Bass Station Analog Synth přepracoval

  Novationsi Bass Station II je analogové mono-synth s talentem pro basu, ale zvuk motoru, který je natolik univerzální, že vykopnout ostré zájemce a ostré arpeggios. To přináší nejlepší Elements z původního BassStation do zbrusu nový design s přepracovány modulace, efekty, filtry a další; stejně jako BassStation, ale mnohem mnohem větší.


  Cesta signálu je čistě analogově - včetně části efekty. Hardware se realizuje v modulech s vyhrazenou hrnce, spínače, jezdců a tlačítka všech hlavních parametrů. Můžete ukládat a připomínají opravy na Bass Station II - je dodáván s 64 vrah tovární přednastavení, prostor pro 64 custom zvuky na hardwaru a ještě více můžete uložit v počítači.

  Bass Station II má 25 plné velikosti klíče, které jsou citlivé s přiřaditelné aftertouch rychlost. Protože je vyvinut jako synth akce klávesnice, každý klíč jednotlivě odpružené, takže je to lehký dotek a vysoce citlivý synth Engine. Bass Station II je plně třídy vyhovující vybavení MIDI s MIDI I/O na 5 pin din portů pro připojení k jiným MIDI přívěsné a počítače přes USB.

  Oscilátory

  Bass Station II je postaven na třech analogové oscilátory a generátor šumu. Existují dva zcela nezávislé oscilátory plus sub oscilátor, kritickou složkou při vytváření bohatých, analogové basové zvuky. Oscilátory jedna a dva jsou mezi sinus, sawtooth, hranaté a proměnlivé pulsní a oscilátor tři - sub osc - může být nastavena na jednu nebo dvě oktávy pod jednoho oscilátoru. To může být, náměstí, sinus nebo úzkých pulsní šířka, přináší charakteristicky tuku basový tón.


  Kyselina a klasické filtry

  Můžete si vybrat mezi dva samostatné filtry - kyselina nebo Classic - každý s vestavěným overdrive pro tlačení filtr tóny ze suché, na teplé, aby šeredný! Filtr Classic Bass Station lze přepínat mezi low-pass, horní propust a kapely pass na 12 nebo 24dB sjezdovek. Kyselý filtr je založen na diodu žebřík filtru design, který přináší charakteristicky 303-esque zvuk, který je určen k umlčet!

  Dva efekty

  Bass Station II má dva efektové (nezahrnuje filtr overdrive). Analogové zkreslení jednotek obvodu součásti přidat nové frekvence zvuku. Bass Station II narušení funkce lze přidat jemné teplo, špinavý členitosti a vše mezi nimi. Druhý efekt je Osc filtr Mod, který vytváří charakteristický zvuk FM-typ pomocí dvou oscilátor modulovat frekvence filtru. To je velmi dobrý v křupavé, Mulčovací zvukové efekty , které podstatně vykrmit basu a vést opravy.

  Modulace

  Existují dvě obálky generátory a dva oscilátory nízké frekvence (ETO). První obálka je zesilovač obálky ADSR a druhý je mod obálky , který lze použít k modulaci frekvence filtru, oscilátor hřiště a osc šířka pulzu. LFO jeden je věnován pitch modulace, zatímco LFO dvě se používá k modulovat osc impuls šířky a filtr frekvence. Ačkoli vypadá to, že existují čtyři LFO křivek, funkci LFO zabil lze použít volně vyřezávat ETO do jemnější vlnu tvarů.

  Arpeggiator a krok Sequencer

  Bass Station II Arpeggiator a krok Sequencer jsou vrah výkon a výrobních prostředků. Arp mohou být směřovány na běh přes 32 různých rytmických vzorů v různých směrech s řadou přepínatelné oktávu. Můžete se také zapojit krok Sequencer. Až čtyři sekvence může být hrál v - s legato a opěrky - a hrál pomocí jednu z 32 rytmu. Rychle vystupování myšlenky a programování výkonu sekvencí, to je skvělý způsob, jak zobrazit náhled opravy, při jejich úpravách.

  Funkce / specifikace

  • Analogový syntezátor: zbrusu nová verze klasické BassStation
  • Dva odlišné analogové filtry: zbrusu nový filtr kyseliny spojuje klasický původní BassStation filtr
  • Bass Station II se dodává s 64 továrna oprav a dalších 64 uživatelských drážkách. Oprava výpisu umožňuje archivovat a odkládací zvuky
  • Vzor na krok Sequencer a Arpeggiator
  • Analogový syntezátor rozvržení obsahuje speciální Elements pro všechny hlavní parametry
  • Dva oscilátory a dalších Sub oscilátor
  • Analogový efekty sekce: Bass Station II zahrnuje plně analogové zkreslení a filtru modulace efektů a overdrive samostatný filtr přidat agresivní, křupavé-kvalita zvuku
  • Flexibilní modulace 2 obálky a 2 ETO
  • MIDI I/O a USB připojení.
  • Hráči 'synth akce' klávesnice s aftertouch

 • Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
  Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.